Wpis z mikrobloga

@DosKapp4: tych pisowskich szumowin bronić nie chcę, ale z tą rtęcią to mogli jej nie znaleźć, bo jej nie szukali. Oczywiście to błąd przy takie aferze, ale próbki bada się pod kątem konkretnie poszukiwanych związków i to nie jest tak, ze weźmiesz i ci pokaże wszystko co z nią jest nie tak.

Tymniemniej mamy tu wspaniały przykład tego jak PiS niszczy państwo, tylko do ich wyborców to nie trafi. Jeżeli rozkręciłeś
Pobierz FrasierCrane - @DosKapp4: tych pisowskich szumowin bronić nie chcę, ale z tą rtęcią t...
źródło: comment_1660273469uxJz0ymmrO5ORTEm7nkGPj.jpg
@FrasierCrane: @miki4ever: czytam i się śmieje. To jakaś zorganizowana akcja #!$%@? w PiS za Odrę? XD Znam multum sytuacji potężnego nepotyzmu na średnich i niskich szczeblach tylko, że za poprzedników. Nazywajcie mnie pisowcem ale ja po prostu nie mam złudzeń jak ten kraj funkcjonuje, przyjdą następcy i będzie to samo. A co do Odry to co ma nepotyzm do tego jak i w jaki sposób podrzędny urząd bada wodę? To
@StoSloty1488: Ja bym ci skrajnym symetrysta nazwal. Nie bylo czegos takiego za poprzednikow, przede wszystkim byla ustawa, ktora wymagala odpowiedniego wyksztalcenia, ustawa, ktora PiS w pierwszej kolejnosci wyrzucil do kosza. Konkursy na stanowisku nie eliminowaly nepotyzmu, ale gwarantowaly jakikolwiek poziom funkcjonowania instytucji.

A tutaj nie chodzi o polityke, tylko bezpieczenstwo ludzi. Jak mozna 3 tygodnie nie informowac o sytuacji? Jak mozna ukrywac informacje o skazeniu wody? Dlaczego dopiero Niemcy informuja o
@DosKapp4: Witamy w państwie PiS w którym najwazniejszą kompetencją jest przynależność partyjna, bycia pociotkiem albo innym skoligaconym z władzą osobnikiem. Nie liczy się wiedza i umiejętności. Po 7 latach "siła rozpędu" dzieki której "jakoś to było" osłabła na tyle że stoją w miejscu bojąc się własnego cienia.
Właśnie do nich dociera że bycie urzednikiem to służenie ludziom a nie jeżdżenie suvami Wód Polski i mówienie że "platformiane samorzady spuszczajo ścieki". Tu
ale co się niby dzieje z kateringami? xD


@powaznyczlowiek:

Ty, a co mają wspólnego kateringi z zatrutą Odrą? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@czympyrympym:

Jak informuje, w 2016 roku Sanepid skontrolował 45 firm w województwie mazowieckim. Wszystkie zajmowały się dostarczaniem cateringu dietetycznego, czyli coraz popularniejszej "diety pudełkowej".

Wnioski nie są najlepsze. W 20 przypadkach instytucja doszukała się nieprawidłowości. Jakich? Te są bardzo różne.

- Nieprawidłowości stwierdzane podczas
a może po prostu te uchybienia były nieznaczne? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@powaznyczlowiek: może tak a może nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale sądzę że w polskich standardach żeby było dobrze to najpierw musiałoby się zatruć z kilka osób i dopiero później kontrole będą przynosić jakiś skutek, bo tutaj nikt nie myśli do przodu. A mandaty 500 zł dla firmy przetwarzającej jedzenie dla