Wpis z mikrobloga

Hej,

lepiej późno niż później także taki efekt czelendżu:

1. Kupić sok Tarczyn, odkręcić nakrętkę i udać się do miejsca, o którym się przeczytało – wykonać zdjęcie.
2. Wykonaj dekorację w ramce.
3. Odpicuj auto – odkurzacz, myjnia i niech lśni.

Byłem skłonny wybrać jedynkę bo lubię jeździć i odwiedzać różne ciekawe miejsca ale przez wypadający urlop w trakcie, gąszcz innych obowiązków potrzebowałem czegoś na miejscu. Odpicuj auto - no cóż :) Jeszcze poczeka na czyszczenie seacik.
Dekoracja w ramce - hmm.
Idei było kilka - warstwowy krajobraz, jeleniowilki tak bardzo popularne, może wazon z kwiaciorami w formie witrażu? Padło na mojego cicika - Pipola, który niemalże idealnie odwzorowuje zachowanie na dekoracji. Błagalny wzrok gdy micha pusta a saszetki z jedzonkiem nie ma w zasięgu oczu PICREL. Wycięte na laserze CO2 z płyty HDF, leżał sobie sprzęt pół roku w zapomnieniu ale dzięki mirkowyzwaniu dodatkowa motywacja aby go sprawdzić.

Szkoda, że prokrastynacja motzno i nie zabrałem się za to kilka dni wcześniej (dołożyłbym coś więcej) ale jestem zadowolony z tego dzieła i teraz rozkmina czy zostawić u siebie na ścianie czy przekazać na licytację na chorego dziecko....

Fajna inicjatywa, pozdrówki dla wszystkich biorących udział!
~pinktie

#mirkowyzwanie
pinktie - Hej, 

lepiej późno niż później także taki efekt czelendżu:

1. Kupić s...

źródło: comment_1660208470YC1qjT9FQ72LfaSNqSfkSh.jpg

Pobierz
  • 2