Wpis z mikrobloga

Każdy kto bierze Fina i twierdzi ze nie ma ubokow w głębi duszy wie ze igra #!$%@? z ogniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

DHT odpowiada za to żebyś mógł mieć potomstwo, stawał ci beniz, waskularyzacja/twardość mięśni (bekę mam jak ktoś mówi ze nie ma ubokow ale mu się „cera” poprawiła xd), ma właściwości antykatabliczne, trzymania odpowiednio nisko poziomu estro itp itd xd

I teraz mam wierzyć ze biorąc Fina znajdę to idealne miejsce poziomu DHT gdzie wszystkie te pozwysze cechy nie zostaną zachwiane a zarazem zbije go na tyle wystarczająco ze zatrzymam łysienie. No trochę ryzykowne bym powiedział xd

#lysienie #zakola
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PoteznyMagWody: Nikt nie myśli o tym co będzie za kilkanaście, kilkadziesiąt lat, liczy się efekt w postaci pięknej prezencji aby osiągnąć sukces zawodowy i znaleźć partnerkę. Najsmutniejsze że oczekiwania żadko się pokrywają z rzeczywistością i odrost o ile wogole jest to nadal nie na tyle satysfakcjonujący żeby stłumić kompleksy. Będzie niewesoło jak chłopaki na stare lata przestaną poznawać bliskich tym bardziej ze jest tendencja żeby od razu wskakiwać na Duta albo
@eehhh: 99% badan bralo pod uwagę tylko to co z punkty medycyny jest istotne czyli ED i reprodukcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikogo nie obchodzi reszta i to czy jesteś bardziej podatny na #!$%@? estro w sytuacjach stresowych, albo tłuszcz ci się inaczej odkłada, albo masz bardziej gładka skore bo to nie zagraża życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stasiek459: no typy na reddicie na tressless zachwalają fina ze nie maja żadnych ubokow jednoczenie dodając np ze dzieki temu maja lepsza cerę, gładsza skore co właśnie jest efektem ubocznym - bardziej kobieca miękka skóra zamiast twardszej.
@PoteznyMagWody
Może ja się podzielę swoim doświadczeniem, bo biorę już 1.5 roku fina. Cera faktycznie się poprawiła, nadal costam wyskoczy ale niebo a ziemia w porównaniu z tym co było wcześniej (brak ciągłego tłustego czola/nosa). Twardość mięśni nie skomentuje, bo nie wiem jak bym miał to zbadać. Dla mnie jest tak jak było. Wyniki siłowe na silce idą do przodu jeśli regularnie ćwiczę, bez żadnych innych środków, nawet kreatyny. Ciekawa rzecz która
@PoteznyMagWody
Badałem nasienie. Zdrowe jak u kunia. Mogę zapłodnić nawet faceta taki power.
Penis na ducie uwaga ducie który jest dużo silniejszy od fina staje na każde zawołanie. Mam 30 lat i mogę 5x jednej nocy.
Mięśnie twarde. Budowlanka here.
Cera poprawiła się bardzo. Syf na plecach zredukowany o 90%
Estro niskie. Czarne owłosienie na całym ciele.

Dht to trucizna dla organizmu. Zobacz na ludzi którzy mają wysokie dht. Wyglądają o wiele