Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, dostaję rozstroju nerwowego. Dlaczego w Polsce samotny kawaler nie może adoptować dziecka? Dlaczego? Co jest w tym złego i dziwnego? Pod sklepem w mojej miejscowości stoi Pani z puszką i zbiera na dom dziecka. A ja oczywiście nie mogę adoptować. Czemu? Mam 32 lata i mieszkam samotnie oraz pracuję zdalnie. Chciałbym móc się spełnić chociaż jako ojciec. O szukaniu dziewczyny to chyba nie muszę mówić jak wygląda w oczach jakiejkolwiek dziewczyny taki facet. Żadna dziewczyna na poważnie nie zainteresuje się takim facetem w tym wieku. Od razu kreuje się jej w podświadomości przy takim facecie obraz psychopaty, ofermy życiowej, nieudacznika, kogoś kto nie nadaje się do związku. I to NAWET, JEŚLI TAK NIE JEST. Jedynie pod kątem finansowym może być wyjątek ale takie relacje szybko ucinam. Zresztą nigdy żadna dziewczyna nie była mną zainteresowana to dlaczego miałaby być teraz gdy z punktu widzenia jest o to trudniej? Ale nie o tym mowa. Mowa o tym czy jest możliwość lub pewna kombinacja aby udało się adoptować dziecko i móc je wychować?

#zwiazki #adopcja #dziecko #rodzina #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f3c691a92b22a2d202ebac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 35
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No bo samotnym mężczyznom nie bez powodu nie daje się dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Samotny facet po 30 to ma zazwyczaj #!$%@? we łbie, a jak nigdy nie był w związku to do funkcjonowania s społeczeństwie się nie nadaje. Wystarczy spojrzeć na wykop ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
BiałogłowaDama: @ELUVEITIE: @Tytanowy_Lucjan:

Samotny facet po 30 to ma zazwyczaj #!$%@? we łbie, a jak nigdy nie był w związku to do funkcjonowania s społeczeństwie się nie nadaje.


przepraszam, ze miałem czelność urodzić się z zespołem aspergera. w zwiazku z tym pomimo bycia normalnie funkcjonujacym ogarnietym zyciowo facetem powinienem zostac zamkniety w obozie czy przynajmniej nie opuszczac piwnicy bo wy tak sobie postanowiliście?
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No bo mylnie zakładasz, że aby być w związku trzeba być jakimś chadem. Większość ludzi była lub jest w związku, to nie jest aż takie trudne.
Chłop co nigdy nie był w związku jest albo bardzo brzydki albo nie wychodzi z domu i nie rozmawia z ludźmi albo ma bardzo wysokie wymagania albo jest na tyle niekontaktowy, że ludzie go omijają.

Co do tego aspengera to ludzie z tym zaburzeniem
  • Odpowiedz
PospolityProgramista: @ELUVEITIE: jest jednak pewna różnica pomiedzy wychowywaniem dziecka a nadawaniem sie do funkcjonowania w spoleczenstwie. Nie jestem OP jakby co i nie chce miec dzieci, glownie przez to, ze wiem iz moglbym im przekazac swoje #!$%@? plus jako aspergerowiec jest bardzo ciezko znalezc kobiete, ktora to zaakceptuje (nie mowie, ze niemozliwe), ale troszke sie rozpedzasz z pochopnym ocenianiem ludzi. Ogarniety jestem zyciowo bardziej niz 99% wykopu, ale idac tym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Noooooo jak pragniesz dziecka to wypadałoby nabrać umiejętności zjednywania sobie kobiet, a nie płakanie na wykopie, że przez swoją osobowść jesteś postrzegany jako dziwak czy odmieniec (za co masz żal do całego świata). Nie wygrałeś na loterii genetycznej, więc pogódź się z tym, że się nie rozmnożysz, ani nie przekażesz swojego stylu życia obcemu dziecku.

Po twoim pisaniu widać, że masz jeszcze spore problemy ze sobą i akceptacją siebie oraz
  • Odpowiedz
WiedźmińskaGrażyna: @AnonimoweMirkoWyznania: Wybuchowa Grażyna - powiedz to mojemu pracodawcy który powierzył mi pod opiekę system ERP pod kątem administracyjnym i programistycznym. To jest zdecydowanie wyższa odpowiedzialność. Dziecko przy tym to mały pikuś.
@ELUVEITIE: ja mylnie? Ja odpowiadam @Tytanowy_Lucjan który wysłał mi mema, że nie mogę być brzydki. Są ludzie brzydcy i mają dziewczyny. I to tłumaczyłem.
Osobiście przekazałbym bardzo dobre wiadomości - nigdy nie piłem alkoholu i nie palę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Wykształcenie nie jest tożsama z mądrością. Jest mnóstwo jełopów z tytułem profesora.

To że "klikasz w kąkuter" i jeszcze się tym chwalisz jakby niewiadomo jaki to był wyczyn i odpowiedzialność nie oznacza, że dałbyś radę samotnie wychowywać małe dziecko.

Zresztą jakie wartości byś mu przekazał? Piwniczenie na zdalnej, bo nikt cię nie lubi, ciągła nauka dla nauki i brak umiejętności zjednywania nawet nie przyjaciół, a zwykłych znajomych, bo masz problem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: OPie moim zdaniem to dobry pomysł. Jak jesteś w IT to możliwe że sporo zarabiasz. Jak nie jesteś flejtuchem, to lepiej żebyś dofinansował dzieciaka niż jakby miał gnić w domu dziecka bez hajsu.
Tylko bardziej widziałbym problem gdzie indziej.
Ty nie chcesz po prostu dać dziecku np. 100000zl bo już byś znalazł jakieś i dał, Ty chcesz aby ono Cie uważało za ojca i kochało.
Nie wiem czy tak jest,
  • Odpowiedz