Wpis z mikrobloga

Wiedziałem, że uderzenie na rosyjskie lotnisko na Krymie może mieć mocny wymiar symboliczny, ale zdjęcia satelitarne cieszą oko :) i przerosły moje oczekiwania

Nasz zbrodniarz wojenny Igor Striełkow napisał swój komentarz na temat ataku. W chwili jego pisania jeszcze nie wiedział o skali zniszczeń. Ciekawe co napisze w kolejnym poście :)

Generalnie rosyjskie ministerstwo obrony powiedziało, że w Nowofedorówce była przechowywana amunicja, wybuchła, ale nie było żadnego ataku na nią. Leżały tam i wtedy (w dwóch miejscach jednocześnie) wybuchły. To się zdarza, więc....

Jest szansa jedna na milion lat, ale jakie cuda nie zdarzają się w wojsku (zwłaszcza w naszym). A jeśli ktoś uważa, że urzędnicy MON wprowadzają w błąd opinię publiczną, to stanowczo odrzucam taką możliwość! - Powszechnie wiadomo, że Marszałek Sklejka i jego współpracownicy nie potrafią kłamać... co najwyżej trochę ich poniesie (jak w przypadku 30 tysięcy "syryjskich ochotników chętnych do wzięcia udziału w SWO (Specjalna Wojenna Operacja)"... nie mówiąc już o tym, że "nasza armia jest zaopatrzona we wszystko, czego potrzebuje"). Ale czy ludzie z pasją to coś złego? Czy bycie pomysłowym ( a nawet kreatywnym) stało się wadą, a nie cnotą!!!? Nie, nie i nie!!! Dlatego cały Krym musi być cierpliwy! - "Donbass tolerował i wam każe się tolerować!". I uwaga - Donbass tolerował przez 8 lat i nadal toleruje! Jeśli więc ktoś wyobraża sobie, że partnerzy przekroczyli jakieś "czerwone linie", to takie myśli są głęboko apolityczne i będziemy je bezlitośnie zwalczać!


==============================
#rosja #wojna #ukraina #aryoconcent #donbaswar #onucowewpisy
Aryo - Wiedziałem, że uderzenie na rosyjskie lotnisko na Krymie może mieć mocny wymia...

źródło: comment_1660164435mRPnX2GcmNhRJIagP5HNE3.jpg

Pobierz
  • 16