Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #ceramika #bmw #detailing #trojmiasto

Cześć, odbieram niedługo moje g26 w kolorze czarnym.
Chciałbym jakoś zabezpieczyć auto przed zarysowaniami / kamyczkami, bo moja poprzednia skoda to masakra, tyle odprysków.

Nie wiem w która stronę iść:
1. Położyć folie full front (cena jaka dostałem to 5500, lub maska, zderzak, lampy laserowe 4700) + do tego 5 letnia ceramika za 2500.
2. Położyć sama ceramikę w innym warsztacie za tez ok. 2500
3. Zabezpieczyć tylko lampy, położyć ceramikę i w razie czego pomalować element za kilka lat

Nie wiem co będzie lepsze w moim użytkowaniu, jeżdżę 70% przebiegu obwodnica, czasem dłuższe trasy
  • 27
@Foxio: Tak, w ASO które współpracuje z studiem które to zakłada. Myślisz ze przy kupnie auta za pół banki żałowałbym 20k na folie? ;) Nie, ale skoro ASO zaproponowało mi 10k za ich pośrednictwem z 24 miesiącami gwarancji to to wziąłem i nie rozumiem czemu się unosisz ;)
@Wojtasinski: bo wiem jak ASO traktuje samochody przed wydaniem i wiem ile kosztuje folia i ile kosztuje praca. Full PPF za 10k za pośrednictwem ASO (które dodatkowo bierze prowizje) to jest to folia strecz
@Foxio: Czyli będą z nią problemy czy będzie usługa na niskim poziomie? Jeśli tak to przez 24 miesiące i tak będą musieli robić poprawki wiec nie wiem czy im się to opłaca robić na niskim poziomie
@Wojtasinski: Musiała być użyta folia niskiej jakości, zakładam również, że sama aplikacja też odbiega od stosownej jakości. Generalnie jak jesteś zadowolony to najważniejsze ;)

Folie mają zwykle gwarancję 10 lat
@Foxio: Sama folia ma 10 lat gwarancji, ale na jej aplikacje daja 24 miesiące. Jeszcze nie wiem czy jestem zadowolony bo M4 odbieram dopiero w marcu. Dzwoniłem do ASO, wspólpracują z Detailing Crew, a oni używają folii carbonq ppf. Irytuje mnie Twoja arogancja, że odrazu byłeś w stanie stwierdzić, jakiej jakości folia i jak słabo będzie połozona na moje auto. Czytając opinie studia które będzie to robić jestem spokojny i nie
@Wojtasinski: tak długo jak ty będziesz zadowolony i firma będzie zarabiać to nic mi do tego. Dlatego jeżeli mam klienta, który chce taniej to poprostu odsyłam go tam gdzie robią taniej i tyle - co nie zmienia faktu, że wiem ile kosztuje materiał i ile potrzeba pracy na wykonanie tej czy innej czynności. I wiem ile ja chcę na tym zarobić żeby godnie żyć ;)

Pozdrawiam z mojej skromnej szopy (