Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bysiiu: ja myślę że to bardziej czastkoski niż Tusk. Za mało mu było srania w Wiśle to do Odry pojechał się wysrać kanalia jedna. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@hasek34: Bobry też nie lubią "soli". ¯\_(ツ)_/¯

Nowe wyniki laboratoryjne z piątku wykazały zwiększony ładunek soli w rzece - mówił Axel Vogel na antenie radia rbb24.

Vogel zaznaczył przy tym, żezgodnie z obecnym stanem wiedzy, w Odrze nie ma takiej ilości rtęci, która mogłaby spowodować tak masowe śnięcie ryb.


Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-rtec-w-odrze-niemiecki-minister-wskazuje-na-ladunki-soli,nId,6217137#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
@hasek34: Ja pamiętam, że jak byłem dzieckiem to po Odrze pływały kry zlepione z gówna, proszku do prania i papieru toaletowego, później zaczęły jeszcze pływać podpaski, tampony i prezerwatywy. Były takie wielkie rury w betonowym nabrzeżu, gdzie śmierdziało nawet bardziej. Pełno ryb wkoło tego pływało, głównie płocie, karasie i okonie. Nad odrą siedzieli jacyś faceci i łowili ryby, co z nimi robili nie wiem, ale chyba je jedli, bo pamiętam, że