Wpis z mikrobloga

@vin42: o ile dobrze pamietam, to po sieci lataly pikantne filmy z ta pania - chyba akurat w godzinach pracy.
Kiedys miala swoje 5 minut gdy nagrala pseudo kontrowersyjny film odnosnie swoich wymagan w stosunku do mezczyzn.
  • Odpowiedz
@vin42: szkoda że nie jestem babą, tak to bym nie musiał z własnej kieszeni dzisiaj zapłacić 2 tys złotych za leczenie kanałowe, a do wypłaty mam daleko, bedzie głodowanko ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale przynajmniej #!$%@? już nie boli
  • Odpowiedz
@vin42:

znalazła się osoba która przelała całość kwoty na leczenie

dziękuję każdej osobie która przelała mi nawet 100 zł


Czyli co, generalnie jeden typek przelał jej tyle ile potrzebowała, a reszta kasy została w kieszeni?

Jaka szkoda, że skarbówka ma ważniejsze rzeczy do roboty, jak na przykład 3 grosze o które się jebnąłem gdy dopłacałem kilkanaście tysięcy w rozliczeniu rocznym...

#!$%@?ć ten kraj, na #!$%@? ja nadal pracuję.
  • Odpowiedz
@vin42: Haseki, to grubo uzależniona od benzo „sexworkerka”. Dawno zerwała kontakt z rodzicami(albo oni z nią). Pracowała po Strip clubach, ale wyrzucali ją, bo kradła i ruchała się z klientami. Ruchała się też z raperem quebo i z Wojewódzkim(co akurat udokumentowała storkami na instagramie), a na grupce fb dziewczyny porównywały to co oni wrzucali równolegle do niej na swoich relacjach(w przypadku wojewódzkiego to był ten sam apartament z tego co pamiętam).
  • Odpowiedz