Wpis z mikrobloga

@cranberry250: Jakby ktoś szukał odpowiednika zachowań ludzi typu budowlaniec ale w wersji żeńskiej to są nimi pielęgniarki. Moja różowa miała praktyki na ortopedii to mówiła, że masakra.
  • Odpowiedz
@MarsxPL: No co mam opowiedzieć:
Też były teksty
- czy było bolcowanie, ty młoda taka szczęsliwa chodzisz bo pewnie wieczorem co było
- wy młode teraz to sie tak ruchacie, nogi za głowe, do góry nogami
- ja nie rozumiem tego jak można golic bobra, bóg po cos te włosy tam dał
I wiele innych, mówi że to takie studio plotkarskie i obgadywanie ludzi, że po tygodniu już wysiadała psychicznie.
No
  • Odpowiedz
@kodecss: kogoś to dziwi? Niezależnie od branży- wielu ludzi jest bardzo prostych i jedyne rozrywki dla nich to alkohol, seks i seriale/filmy. Trochę szkoda bo dzisiaj mamy niesamowite możliwości w życiu i na świecie a ludzie sami się zamykają w takim świecie- no cóż... Nie powinno zatem dziwić, że takie teksty lecą w różnych branżach
  • Odpowiedz
@Kambiodolor2137: Stary ale tu nie chodzi o to jakie oni mają rozrywki bo jak dla mnie to mogą nawet w czasie wolnym siedzieć i walić kolbę przez cały czas. Tu chodzi o to żeby nie przynosić swojej rozrywki do pracy. Tym bardziej jak ktoś w czasie wolnym dzwoni po ludziach i plotkuje i wie że tak ma i że to dla niego normalne. W pracy trzeba jakoś pracować wspólnie i naprawdę
  • Odpowiedz