Wpis z mikrobloga

albo sobie ktoś powiesi bo nie mieszka w kurniku.


@wiem_wszystko: widziałeś żeby sobie ktoś coś takiego wieszał? To jest najgorszy syf pt. "Nie chce mi się poświęcić energii dla znajomych więc wpiszę na alle 《prezent na rocznicę drewnianą》". Tak jak kubek z napisem best ojciec ever, czy fartuch z napiisem super teściowa. Wolał bym usłyszeć, że pies zjadł prezent niż dostać coś takiego.
  • Odpowiedz
na drewniana rocznice trzeba dac prezent o wartosci przynajmniej 1.5 tego co dales w koperte na weselu


@sramnawas: xD daj przeliczniki od razu na wszystkie okazje
  • Odpowiedz
sobie powiesiłem w pokoju na rożne pamiatki. ale to tak jak mówie trzeba mieszkać w czyms większym niz kurnik


@wiem_wszystko: mieszkam w domu więc miejsca mam sporo, ale wolał bym powiesić wysuszone truchło jeża znalezionego na ulicy niż coś takiego, ale to kwestia gustu
  • Odpowiedz
Dobre sa te prezenty, ktore sa kompletnie bezuzyteczne. Ma to na scianie wisiec czy co? Nie postoi za bardzo, chyba ze na plasko na polce polozysz. Jak dostana od kazdego goscia takie cos to moga bilety sprzedawac do domu na wystawe polskich drzew XD

Tak jak ktos wyzej pisal, kup im cos praktycznego z drewna. Jakas deske do krojenia, albo zestaw malych miseczek, nie wiem do sushi. Stojak na zegarki, lampke, cos
  • Odpowiedz
dlaczego wszyscy zrozumieliście, że ja kupuję coś jakieś parze? Przeczytałam kilka razy swój wpis i nic na to nie wskazuje ¯\_(ツ)_/¯

Dodatkowo to zdjęcie to dla przyciągnięcia uwagi, a nie mój pomysł na prezent XDDDD
Także w poście pytam o pomysły na piątą tj. drewnianą rocznicę, a nie o ocenę prezentu ze zdjęcia :D
  • Odpowiedz