Wpis z mikrobloga

@dal_: sugeruje myślenie tej osoby. Wielokrotnie wyprzedzam jadąc prawą stroną, czy to środkowym, czy prawym pasem i zazwyczaj refleksji brak. xD Jeśli środkowy zamula, a jednocześnie lewy i prawy go wyprzedza można poczuć się jak w NFS albo innych szybkich i wściekłych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ziombello: dlatego jeśli widzę, że nie jedzie przede mną samochód typu przedstawiciel handlowy lub coś nowszego/mocniejszego, to zawsze zostawiam spory
@LubieGroszek: kiedy na drodze krajowej ktoś jedzie trochę poniżej limitu i ma za sobą osobę, która jedzie mu na zderzaku i nie trzyma bezpiecznego dystansu, nie mając na celu manewru wyprzedzania. Nie można wtedy wyprzedzić jednego samochodu i się schować, tylko trzeba dwa auta na raz minąć, co powoduje większe niebezpieczeństwo
@LubieGroszek: Nie wiem czy już było, ale są jeszcze idioci, którzy jadą lewym pasem daleko w tyle i jak zobaczą, że wjeżdżam na lewy (żeby wyprzedzić chłopa co zamula na prawym przede mną i wrócić) to nagle przyspieszają mocno żeby mnie dogonić i siedzieć mi na dupie. No #!$%@?ć takich ludzi, chyba następnym razem jak mi coś ktoś takiego zrobi to mu hamulce przetestuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dal_: @MlodyDziadzio: ok, sprecyzuję - w Gorzowie uczą wjeżdżać z lewym kierunkiem jeśli będzie się jechało (ostatecznie) w lewo. Jestem z Gorzowa ale prawko robiłem już jak zamieszkałem w Szcz. Tu uczą jedynie kierunku w prawo jeśli mamy zamiar zjechać pierwszym zjazdem.
Najgłupszym co można robić na drodze jest to co robi 90% polaków.

Brak myślenia, brak patrzenia w lusterka, jazda jakby był jedynym uczestnikiem ruchu drogowego i zero empatii na drodze.

Ktoś napisał, że jazda na zderzaku jest zła - jak na S8 nie usiądziesz na zderzaku to nigdzie nie dojedziesz, bo zawsze Ci się jakiś kretyn w Audi/BMW #!$%@? w najmniejszą szparę
- Włączanie lewego kierunkowskazu na rondzie.
- Nie włączanie kierunkowskazu przy zjeździe z ronda.
- jazda środkiem na autostradzie z trzema pasami
- Włączanie kierunkowskazu przy zamiarze jazdy na wprost ale ze zjazdem z drogi z pierwszeństwem
- nie włączanie kierunkowskazu podczas zmiany kierunku ruchu na drodze z pierwszeństwem.
@LubieGroszek mnie najbardziej denerwuje jazda z włączonymi światłami przeciwmgłowymi szczególnie tylnymi. Widoczność poniżej 50 m występuje może dwa razy w roku a kierowcy zachowują się tak że widzą lekko mgłę to od razu włączają całe dostępne oświetlenie