Wpis z mikrobloga

@chrabia_bober: hmmm czy byłbyś normalny pracując w większości czasu pod wpływem stresu robiąc np 300h miesięcznie ? Myślę że normalna osoba by tego nie ogarnęła. Ale to też w sumie zależy chociaż każda osoba po 10--15 latach jakoś sobie na swój sposób odreagowuje itp. Generalnie duża część kucharzy to alkusy i gdzie nie gdzie też leci się w cięższe uzywki. Plus czytalam że dużo psychopatów pracuje na kuchni właśnie przez stres
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AleToNieJa: tak właśnie dużo historii słyszałem o kucharzach w UK od mojej siostry która pracowała jako menadżer restauracji i dużo razy zdarzało się że nakrywała ich jak wciągali kokainę w kuchni w biały dzień xD mam nadzieję że ty jakoś sobie radzisz bez tego XD
@chrabia_bober: to nie jest nic dziwnego w kuchni tylko w Polsce jest bardziej spotykana amfetamina poprostu xd nie wiem gdzie pracujesz ale gdy miałbyś przed oczami pracę przez tyle h na pełnych obrotach bo zawsze chce ktoś coś na szybko plus zawsze pełno pracy na kuchni to każdemu przejdzie przez myśl a może by się jakoś wspomóc. Potem szef przyjdzie i zacznie #!$%@?ć ekipę że coś nie zrobione a ty wkładasz
@chrabia_bober: plus zadam ci pytanie.. jak bierzesz Ty urlop to jak wygląda sytuacja u ciebie? Bo w gastro najlepiej jak weźmiemy w zimę i będziemy patrzeć jak śnieg pada. Od tego miejsca gdzie pracuje zaczynam studiować kodeks pracy który i tak jest bardzo naruszony