Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pisiontgroszy: kuźwa to jak za darmo rozumie, że przelot i hotel z all in ? Pięknie jest wyspa zwiedzona, hotel spoko choć pokoje mają liche ściany i wstyd głośno bąka puścić. Żarcia sporo choć dziennie to samo plus jakieś dodatkowe stanowiska z kuchnią świata. Brakuje jedynie jakieś promenady żeby wieczorem gdzieś pójść połazić, bo do Megaluf to ciężka droga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do pogody to
@kowi88 tak tak ale wtedy czasy covidowe były, super bo mało turystów. Magaluf było wymarłe ale to i tak nie mój klimat. Co do hotelu to taki średni jak dla mnie ale w ciekawym miejscu. Za tą cene to głupio wyrzucać. Obok hotelu jest w miarę ciekawa knajpa, spoko właściciel który nawet nam pokazał swoje posiadłości i apartamenty na sprzedaż. Tydzień temu wróciłem właśnie z Majorki tym razem na 10 dni i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pisiontgroszy: korzystałem z wycieczki organizowanej przez Polaka co tu mieszka 9 lat, mówisz o tej knajpce na plaży obok hotelu czy tym grill barze obok sklepu ? 7 dni to za mało żeby samochodem pośmigać, a przyjechaliśmy bez znajomych to dla Janusza Polaka bardziej opłacało mi się wydać na całodniowa wycieczka po najważniejszych punktach. Obok nas są polaki co na 14 dni przylecieli ale to już by mi się przejadło, 10