Wpis z mikrobloga

Poszedłem na spacer, spotkałem typa na ławce który wyglądał jak by miał zaraz zejść,- zapytałem czy nic mu nie trzeba, czy jest ok, podzieliłem się butelką wody i pączkiem którego miałem sam zjeść, no ale jakoś mi to nie przeszkadzało bo niby dlaczego ʕʔ

Po całej tej rozmowie, typ wyciąga pudełeczko i z uśmiechem daje mi na dobry wieczór, bo on już miał dość i nie potrzebuje więcej się spizgać []

Chwilę jeszcze pogadaliśmy i każdy poszedł w swoją stronę, zostałem z uśmiechem na twarzy bo miałem nie palić, a przecież darowanego się nie wyrzuca ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zrobiłem ładne zdjęcie księżyca, będzie w komentarzach, jak by ktoś chciał popisać to zapraszam ( ʖ̯)
Będzie też kicia i coś dobrego (ʘʘ)

@Popularny_mis (σ ͜ʖσ)
#glodnyjakwilk #narkotykizawszespoko #pokazkota #rozwod
v.....k - Poszedłem na spacer, spotkałem typa na ławce który wyglądał jak by miał zar...

źródło: comment_1659814338uJD3PkCKATh6z3JnPaSpQj.gif

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@Piastan nie umierał- tak bardzo xD , był niedaleko coffieshopa na ławce, miał kilka pudełek, rozmowa była dłuższa niż się wydaje ( ͡º ͜ʖ͡º) jeszcze palił z tego pudełeczka zanim mi je dał ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale to też nie pierwszy raz kiedy ktoś się ziółkiem podzielił, tutaj to dość często spotykane xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Scaf na wycieczkę to lepiej się wybrać do Amsterdamu/Rotterdamu,- no i oczywiście Scheveningen ( ʖ̯)

A 1200km to żaden problem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz