Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak ze 4 lata temu dość mocno siedziało mi w głowie że nie spróbowałem kolejny raz zapisać się na studia ale stwierdziłem że nie ma co marnować czasu i że zrobię sobie prawko kategorii C w tym czasie.
Ale wracając autobusem z urzędu po wyrobieniu profilu kandydata na kierowce(czy jakoś tak) zostałem brutalnie zgnojony przez studenciaków( zwłaszcza płodnusie julczusie), którzy wsiedli do owego autobusu na przystanku pod uniwersytetem. Z jednej strony słyszałem rozmowy o zajęciach i egzaminach z drugiej o chlaniu w weekendzik a z innej jeszcze o praktykach w pracy biurowej.
CZUŁEM SIĘ JAK ŚMIEĆ!
Robol i dno społeczne. Brakowało tylko żebym miał siatkę z biedronki a w środku kanapki z najtańszym smalcem i jechał na zmianę do Łagropolu.
Wiedziałem że ominęło mnie studenckie życie, do którego i tak nigdy bym nie pasował.
#przegryw #robpill
  • 12
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: stary, nic Ciebie nie ominęło. Jak nie jesteś 8/10 to nic Ciebie nie ominęło, zdołowany byś tylko wracał z zajęć, że nie jesteś w centrum zainteresowania Julek, więc katorga psychiczna nie z tej ziemi. Poszedłem w wieku 27 lat na studia dzienne 3 letnie i nic się nie zmieniło, bo nie byłem oskarkiem bananowym. W ich oczach byłem najgorszym petem (zakola, krzywe zęby, bmi powyżej normy here). Teraz robię do
  • Odpowiedz
@Average_one: Gratuluję bogatego życia towarzyskiego na studiach w gronie Julek, jesteś młody, prawdopodobnie masz zdrowe geny, które kręcą Juleczki no więc korzystaj z życia. Ale autora wpisu uwierz, że taka gadka nie podnosi na duchu.. syty nigdy nie zrozumie głodnego
  • Odpowiedz
@es-blumenfeld: Dlaczego poszedłeś tak późno na studia, co studiowałeś? Warto to robić jeżeli nie ma się ani predyspozycji do ścisłego kierunku i pomysłu na siebie? Tylko i wyłącznie po to by z papierkiem czuć się lepiej? Pytam bo jestem przed podjęciem decyzji i w sumie nie wiem co zrobić, ja tylko opcja zaocznych.
  • Odpowiedz
@kawaczynie: ratownictwo medyczne studiowałem, właściwie zawsze chciałem coś robić związanego z medycyną i ze służbami, bo wiedziałem że nie dostanę się na lekarski bo nie jestem tak zdolny. Późno to fakt, ale przynajmniej jeszcze 30stki nie mam i mogę oddać się pracy.
  • Odpowiedz