Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Czołem,
Gdzie oprócz Straży Miejskiej można zgłosić psa pozostawionego bez opieki w mieszkaniu? Od czwartku wieczór pies sąsiadów szczekał jak opętany, w piątek rano mnie obudził i wychodząc do pracy nakleiłem kartkę na drzwi by ogarnęli trochę psa. Kartka wisi do teraz, a jest sobota 14:40. Wieczorem wczoraj ewidentnie ich nie było, światła nie były pozapalane, pies ujadał jak opętany.

Dzisiaj rano dzwoniłem na Straż Miejską i smutny pan powiedział że w takiej sytuacji może tylko przyjąć zgłoszenie i czekać aż wrócą. Wtedy mogą z nimi porozmawiać by nie robić tak na przyszłość.

Tu już nawet nie chodzi o moją wygodę, tylko o to że on się męczy tam. Chu wie czy ma gdzie się załatwić, co wypić i co zjeść.

#psy #zwierzeta #prawo #poznan
  • 11
  • Odpowiedz
  • 20
@dziad-jihad Mówili Ci, że wyjeżdżają? Jak nie, to zgłoś, że się niepokoisz o sąsiadów na policję i być może w mieszkaniu coś się wydarzyło... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@taktoto: @Kressska: @kontodlabeki: @beerman: @MarcinDerk: @prezeskuliziemskiej: @judqa: policja przyjęła zgłoszenie i nie spodziewałem się takiego zaangażowania. Akurat musiałem wyjechać i kontaktowali się ze mną telefonicznie chyba z 5 razy pytając o szczegóły sprawy. Przyjechali, wypytali innych sąsiadów, pytali mnie o psa, dodzwonili się do zarządcy o kontakt do właścicieli (niestety dopiero w poniedziałek do załatwienia), pytali o balkony i dyżurny wzywał już strażaków do pomocy
  • Odpowiedz