Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam sobie w bloku, 5 pięter z halą garażową. Deweloper nie zmuszał do zakupu miejsc w hali więc takowego nie mam i parkuje auto na zewnątrz. Jak mieszkam tu z 4 lata nigdy nie było problemu z parkowaniem aż do teraz.
Jakieś dwa miesiące temu jedno z mieszkań wynajął Pioter jak się szybko okazało handlarz. Nagle z dnia na dzień znalezienie wolnego miejsca stało się dużym problemem (bo przybyło kilka aut Piotera). Pioter co chwile lata z papierami, często widać że ogląda z kimś coraz to inny szrot. Kręci się wkoło swojego "placu" cały dzień więc raczej innej roboty nie ma. Parę razy udało mi się znaleźć jego ogłoszenia na OLX. Zawsze wystawia 1 samochód i jak sprzeda wystawia kolejny złom. Zawsze są to auta za małe kwoty <5000PLN. Mimo tego jego ceny są grubo poniżej ceny rynkowej więc przemiał ma spory - często ogłoszenia wiszą po parę godzin i nie ma po nich śladu. 
Ostatnio rozmawiałem z sąsiadem i ten wkurza się niemiłosiernie bo nasz handlarz co lepsze "perełki" wstawia sobie do hali garażowej chyba żeby dodać prestiżu i tam opycha. W efekcie ciągle kręcą się po hali obce osoby. 

Czy można taki "biznesik" gdzieś zgłosić w miarę anonimowo? 
Jeśli tak - jak to zrobić skutecznie?
Pioter wg CEIDG nie ma żadnej działalności gospodarczej .

Wiem że mieszka w moim bloku, ale niestety w innej klatce więc nie znam numeru mieszkania. W ogłoszeniach jest numer telefonu (zawsze ten sam), widać tablice rejestracyjne i tylko imię sprzedającego. Nazwisko można łatwo znaleźć (ma konto na Facebooku które pasuje zdjęciami).
Czy tyle wystarczy?

#samochody #urzadskarbowy #januszebiznesu  #skarbowka #prawo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ed387986ac248b6bb5455f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mieszkam sobie w bloku, 5 pięter z ...

źródło: comment_1659736363CJQGmCZrntZbHjebtRdPGN.jpg

Pobierz
  • 2