Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja mam 22 lata, moja dziewczyna 20. Jesteśmy ze sobą już prawie 2 lata. Od początku związku nie ma tematu współżycia, jedynie jest czasami przytulanie sie. Nie ma całowania i nie ma seksów. Moja dziewczyna nie porusza wcale takich tematów, a jak ja coś lekko w tym temacie chcę zacząć rozmawiać to ona nie kontynuuje tego tematu i ucina. Co tu może być nie tak?
Przede mną nikogo wcześniej nie miała. Ja staram się uprawiać sport, jakaś siłka czasami, nawet jej proponowałem czy może chce ze mną poćwiczyć, to wcale sie nie garnie do jakiejś aktywności fizycznej. Czuje sie jakbyśmy byli tylko przyjaciółmi, a nie w związku. Co o tym myślicie?
#zwiazki #pytanie #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ece975cd8e77c268b63e46
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma związku bez seksu. Każdy kto twierdzi inaczej chyba ma 15 late. Seks jest składowa udanego związku, jak jest słaby, to też wpływa na cały związek, a jak go nie ma, to już w ogóle. Serio jak można z kimś być, gdzie nie czujesz w ogóle od tej osoby pożądania? Zero nic?
  • Odpowiedz
DrapieżnyDryblas: ja tkwie w zwiazku bez seksu (penetracji) 8 rok, nadal jestem prawiczkiem a ona dziewicą - zawsze balismy sie ciazy, seks byl ale bez penetracji (nigdy)

w innych aspektach jest okej, czy to mi przeszkadza? Chyba nie, bo za bardzo się boje ciąży.
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz