Wpis z mikrobloga

@12lat25cm: Możesz poczekać jeszcze na inne opinie. Mnie via na tele zawsze sprawiała problemy, wziąłem jeszcze na nowy sezon na próbę z nadzieją że coś się zmieniło, ale na ten moment nie widzę sensu tego brać. Nie pokazuje by było duże obciążenie serwera. Możesz jeszcze rozważyć sky szwajcarskie, polecał mi to jeden ziomek na wykopie, ale nie wziąłem ze względu na język.
@Uchodzca: poszperam i może znajdę coś ciekawszego, ja generalnie z teleele zawsze byłem zadowolony, oprócz meczów często oglądałem też kanały dokumentalne i archiwum robiło robotę bo odpalałem dużo rzeczy z przeszłości, najwyżej kupię teleele do kanałów dokumentalnych, a do meczów będę używał strims.top ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@12lat25cm: No ja sam chętnie zobaczę inne opinie, bo po irytującym początku się przeniosłem. Tj. mówię, inne kanały bez problemu, no i C+ ma mieć po 2 spotkania PL na kolejkę, więc jeśli nie jesteś jakimś zagorzałym fanem Premier League to może tele wystarczy.
@Uchodzca: ja generalnie w iptv siedzę od kilku lat i testowałem dużo list z aliexpress itp, ale nigdy nic nie oferowało takiej jakość jak teleele, no ale jeszcze chwilę się wstrzymam i zobaczę