Wpis z mikrobloga

Kolejna osoba zwraca mi uwagę że nie posprzątałam po swojej suczce kiedy ona tylko sika kulturalnie. Argumenty że suczki załatwiają się na siedząco nie dochodzą BO ONA WIDZIAŁA. Z jednej strony dobrze że ktoś zwraca uwagę tym śmierdzielom brudasom co nie sprzątają ale jak już ktoś mi coś zarzuca fajnie byłoby wskazać gdzie mam posprzątać a nie odwracać się na pięcie na prośbę o pokazanie.
Jedna babka próbowała szukać i faktycznie przeprosiła potem ale najgorsze są madki które rzucą w twarz pretensjonalnie PROSZEM POSPRZOMTAĆ JA MAM DWA PSY I JA WIEM JAK SIE ZAŁATWIA PIES i idzie dalej.
Jak najlepiej odpowiadać na takie zarzuty dosadnie żeby nikt ze mnie brudasa śmierdziela nie robił?

Wrzucam foto sikającej suczki gdyby ktoś miał mnie kiedyś na ulicy obrażać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #pieski #zwierzaczki trochę #heheszki i #zalesie
Pobierz
źródło: comment_1659722289jV7tfjU9gmytJUbfsTEFaW.jpg
  • 17
PROSZEM POSPRZOMTAĆ JA MAM DWA PSY I JA WIEM JAK SIE ZAŁATWIA PIES i idzie dalej.


@wioseneczka: gówno ma nie psy, z doświadczenia wiem, że jak ktoś tak mówi, to tylko po to, żeby zastąpić argumenty. Prości ludzie do błędu się nie przyznają. Z resztą z tym szukaniem kupy, to śliska sprawa bo gruzu leży tyle, że ktoś coś znajdzie, wtedy rozstrzygnie test temperatury ( ͡º ͜ʖ͡º
@debug: Tak, z tym żeby ktoś pokazał to trochę ryzykowane bo brudasów śmierdzieli dużo i byłby przypał jakby ktoś coś znalazł i wyszłabym na debila
Chyba jedynym rozwiązaniem jest nagrywanie całych spacerów z przybliżeniem na wydalane rzeczy
@wioseneczka: O mnie kiedyś ktoś napisał na grupie osiedlowej na Facebooku, ze widział z balkonu ze pies się załatwił i nie posprzątałam. A sytuacja identyczna, skulona sikającą suczka. Gość podał mniej więcej godzinę i miejsce gdzie to się miało wydarzyć, a na pewno wtedy nie zrobila kupska bo jakoś 10 minut później uwalila takiego kloca, ze nie dało się nie zauważyć xD no ale nawet się nie kłóciłam bo jak niby