Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 680
Ufff co za dzień. Powiem, że zmiana borówki na malinę wyszła mi na dobre. Pracowałem 9 godzin, miałem bliższy dojazd i zarobki trochę lepsze bo wyszło mi 330zl dniówki. Ale ja to jak kombajn rwę - nazbierałem 66kg, najwięcej ze wszystkich.

Poznałem nowe osoby i rozmawiałem z kobietami. Trochę Pato ale w normie. I trochę starych dziadków i babć było. Miałem szacunek od właścicieli bo odwaliłem dobrą robotę. Ofc słońce dało w dupę. Motoryk doznał usterki ale na szczęście po wiedzie na podwórze.

Jutro trochę wolnego. Mam spotkanie z kobietą a po południu może skoczę na borówkę bo z malinami przerwa do poniedziałku.

Hehe typiara co pisze, że robi frajerów że żre za darmo na randce dostaje dużo plusow. A jak chłop próbuje wyjść z przegrywy to nikogo to nie interesuje...

Tag #bluewebzbiera .

#praca #pracbaza #pracujzwykopem #rolnictwo #sadownictwo #wies #przegryw #bezrobocie #p0lki #grazyna #wychodzimyzprzegrywu
Blueweb - Ufff co za dzień. Powiem, że zmiana borówki na malinę wyszła mi na dobre. P...

źródło: comment_1659637525VgIXPEKgO61fWOsoDPv5HT.jpg

Pobierz
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blueweb: 66 kg i 330zł? Kurde to tam nieźle trzeba #!$%@?ć... Znaczy wydaje mi się dużo i mało kasy ale pojęcia o cenach nie mam i takiej robocie.

@defoxe:

Płacą 5zl za kilogram. Malina w tym roku jest wyjątkowo droga. Gdyby nie to byłyby stawki 3 - 4 zł za kg.