Wpis z mikrobloga

Zrobiłem taką mapę jakości terenów z podstawki #ets2, bo w przeciwieństwie do ATSa poziom jest bardzo nierówny (niektóre się nie różnią niczym od DLC, podczas gdy np.: taka Wielka Brytania nadal wygląda tak samo jak w wydanym w 2010 roku UKTSie).

Na niebiesko - tereny w standardzie najnowszych DLC, starające się już odwzorowywać konkretne lokacje czy ulice
Na zielono, niekoniecznie w DLC tier, ale przebudowane od zera i nawet przyjemne
Na żółto - starsze, lekko przerobione rejony które IMO nadal są nienajgorsze, w przypadku miast to oznacza że przebudowano tylko obrzeża
Na pomarańczowe - reskin czyli tereny przerobione na #!$%@? gdzie jedynie poprawiono niektóre tekstury, miasta dalej 3 ulice na krzyż
Na szaro - tereny które nadal nie zostały w żaden sposób przerobione, generalnie lepiej ich unikać xD

Pomyślałem że takie coś może się przydać, raz żeby zobrazować ile jeszcze jest do poprawienia (IMO wszystko co nie jest niebieskie i zielone), a dwa że ktoś zaczynający przygodę z grą może wziąć na siedzibę jakieś nieprzerobione tereny i pomyśleć że cała gra wygląda jak gówno xD

#gry #symulatory #ciezarowki #eurotrucksimulator2 #tworczoscwlasna
Fennrir - Zrobiłem taką mapę jakości terenów z podstawki #ets2, bo w przeciwieństwie ...

źródło: comment_1659612824RxhX7CdI0Ts3u1z4AIhPkg.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Oczywiście to jest dla obecnej wersji tj. 1.45. Jak chodzi o DLC to sprawa jest prosta - Going East wygląda jak nieprzerobiona podstawka (czyli #!$%@?), Skandynawia jest spoko, a wszystko dalej to już jest naprawdę solidne.
  • Odpowiedz
  • 4
@Fennrir po co poprawiać going east skoro fani to naprawili za darmo i jeszcze kupują komplet dodatków aby korzystać z moda społeczności?
  • Odpowiedz