Wpis z mikrobloga

@sprynek: stock pewno duży, pewnie jak potrzymasz dość długo to będziesz w stanie coś jeszcze wyciągnąć, póki co retail + 2 duże pizze i cola w restauracji xD, też weź pod uwagę to, że jak będziesz chciał na jakiejś grupce sprzedać to lepiej, żebyś miał na siebie jakieś lc, bo inaczej to będzie ciężko xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ravciu:

xD

A dobra, i tak to 100zl to 10 procent więc wiecej niz na lokacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) schowam na 5 lat może cos z tego bedzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jaww: patrze tera na te profile sprzedajace za retail plus 60zl to rzeczywiście jakies 13 latki w duzej czesci :D zablokowali sobie kieszonkowe i zaraz beda sprzedawać ponizej retailu xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cztero0404: wychodzi na to ze tak xD ale na swoje usprawiedliwienie pierwszy raz to zrobiłem, bo juz mnie temat streetwearu nie interesuje od dawna, ale akurat dzisiaj wyskoczyły mi info na fb o yeezy day i chcialem zobaczyc jak wygladaja te losowania

Swoja droga nie widze w tym nic złego ze je kupiłem z myśla, ze wrzuce do szafy i zapomnę. Tak samo jest z monetami, czy innymi dobrami.
@sprynek: Moim zdaniem na przykład to jest złe ponieważ mocno zepsuło rynek, ale tutaj akurat winna jest głównie mentalność i krótkowzroczność niektórych ludzi którzy jak już wyżej napisałem kupują totalnie wszystko licząc, że na czymś może w końcu zarobią + marki to podłapały do tego stopnia iż jest problem z kupnem tak podstawowych rzeczy jak air force jedynki gdzie wcześniej to leżało praktycznie w każdym sklepie kiedy byś nie poszedł.
@sprynek: te yezzy sezamy chodzily po 400 euro na stockX. Na long terma myślę, że spoko opcja. Narazie rynek dosyć nasycony bedzie tymi butami, wiec poki co nie sprzedawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No chyba, ze mi za retail plus kebab te drugie