Wpis z mikrobloga

Fajnie, ze pojawiaja sie na galach freakowych osoby, ktore maja w dupie to cale kolesiostwo i potrafia jako pierwsze komus slusznie pocisnac. Pierwszym, ktory zaczal wyjasniac Nitro byl don Kasjo, to od niego wziela sie ksywka 'mleko, mlekozyniak', ale on to i tak przy tym co robi Muran to byl malutki. Jaca wiadomo, ze nie ogarnia jakos super internetu ale to zawsze Nitro go pierwszy wyzywal na swoich lajwach z konferencji, ale przeciez on MOZE bo to byly ZARTY. Murany sie nie #!$%@? w tancu i bardzo mi sie podoba to, ze wyjasniaja idola dzieciaczkow, ktory cala kariere bazowal na darciu #!$%@? do kamery i wyzywaniu wszystkich i wszystkiego. Licze jeszcze, ze wezma sie za Wardege, ktory tez jest niezlym odklejencem myslacym, ze jest jakims wladca youtube ktoremu trzeba wszystkie swoje brudy zdradzac jako pierwszemu.

#famemma
Pobierz
źródło: comment_16595160322b7O54sN3D97W6ouTgQcAS.jpg
  • 12
@bartexx96 ja tam jestem zdania że dzieci się nie tyka, ostatnia akcja jest już poza granicą beki i dobrego smaku. Ale co dymio to im trzeba oddać, szkoda że są tak #!$%@? głupi i argumenty u nich nie istnieją, tylko darcie mordy