Wpis z mikrobloga

@Gigamesh a jakby ich prewencyjnie chcieli legitymować to byłaby afera że zła policja uciska niewinnych obywateli, przecież idą tylko pijani i nic nie zrobili, nie macie podstaw prawnych... Nikomu nie dogodzisz, dlatego policja nigdy nie będzie miała poparcia
  • Odpowiedz
@2phonesylwus: No teraz pytanie czyj głos jest ważniejszy, patologii, czy normalnych ludzi. Niestety Polska to kraj która ma problemy z produkcją prądu, a co dopiero z urządzeniami nim zasilanym takimi jak kamery. Dla mnie np. darcie ryja powinno być z automatu biletem na komisariat.
  • Odpowiedz
@Hari2: nie no wiadomo są też głośne i agresywne karyniska, ale w ich przypadku taki wandalizm to raczej rzadkość
one częściej są prowodyrami jakiś bójek itd.
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: kuuuurwa, ile razy ktoś z Lublina wrzuca jakieś zdjęcia to mnie takie feelsy łapią. Ile razy łaziłem tą kładką. Z Warszawy tam na studia wyjechałem i to była najlepsza decyzja w moim życiu... szkoda, że potem musiałem wrócić, bo z robotą #!$%@?, przynajmniej wtedy było :D
  • Odpowiedz
@Gigamesh Tu nie chodzi o o to czyj głos jest ważniejszy... Od paru lat to działa tak, że jeżeli policja uciska nawet taką patole i nie daj boże coś się komuś przypadkiem stanie, to nawet normalni ludzie się jednoczą przeciwko policji XD Nie ma dobrego wyjścia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MyPhilosophy: U mnie na wiosce jak likwidowali taki przystanek murowany, wiecie, budowany za komuny, równie dobrze mógłby służyć jako hangar przeciwatomowy. Zamiast niego postawili takiego szklanego chłopczyka to jak skończyli koło 15 to następnego dnia o 6 rano był już #!$%@?. Na szczęście było to obok supermarketu i z kamer namierzyli gości którzy to zrobili a oni ufundowali remont ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 2
Zawsze byłem za wyłapywaniem takich patologicznych jednostek i utylizacji, by nie miały możliwości rozmnażania. Kulka w łeb, ewentualnie jakiś głęboki dół i niech walczą o przetrwanie. Możnaby z tego zrobić live, donejty, betowanie i co tam jeszcze ktoś wymyśli.
W moim miasteczku zostały wyremontowane przejazdy kolejowe, wszystko ładnie odmalowane. Wreszcie wygląda to normalnie. I co ? Jakiś imbecyl/ka na każdym z nich namazała sprayem jakieś wyzwiska..
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: xD tylko można się śmiać z policji.
Ja kiedyś wracałem wieczorem przez jakieś wsie i gówniarze rozwalali przystanek.
Wjechałem w uliczkę obok, zaparkowałem auto i przeszedłem sobie do krzaków.

Zadzwoniłem po psy, wyciągnąłem fajki i stałem i się przyglądałem.
Policja była dopiero po godzinie.
Gdzie po 30 minutach zadzwoniłem znowu na policję z tekstem
"Że już nie muszą przyjeżdżać bo już #!$%@? cały przystanek i sobie gdzieś poszli"
  • Odpowiedz