Wpis z mikrobloga

poza tym wśród wschodnich azjatów tendencja jest na gromadzenie się w miastach aniżeli na pozostawanie poza wielkimi ośrodkami miejskimi


@tylkoponsfw: to taka pół prawda bo w każdym kraju rozwiniętym ludzie ciągną do miast lub obrzeży. Jeżeli chodziło Ci o to że właśnie mieszkają w mieście a nie na obrzeżach no to Tokio ma ~14 mln mieszkańców, z obrzeżami to już 38mln także 24 mln mieszkają "pod miastem" a nie w mieście.
Licencje na posiadanie samochodu, na pewno są w Japonii w korei nie wiem, a jak dla mnie prowadzenie auta jest całkiem fajne i nie chcę być skazany na komunikację miejską i czy ja gdziekolwiek powiedziałem że Paryż, czy Bruksela są fajne i chciałbym tam mieszkać
@d1sconn3cted:
Licencje na posiadanie samochodu


@wojtillo: nie ma licencji na posiadanie samochodu. Po prostu musisz mieć miejsce parkingowe dla swojego samochodu by go móc zarejestrować i tyle.

i czy ja gdziekolwiek powiedziałem że Paryż, czy Bruksela są fajne i chciałbym tam mieszkać


@wojtillo: no nie ale wątek jest o porównywaniu miast azjatyckich do europejskich więc skoro stwierdziłeś że drogo czy ciasno no to rozumiem że w porównaniu do miast europejskich.