Wpis z mikrobloga

Witam, zabrakło mi chyba 6 pkt na PW na informatykę stosowaną, ale za to dostałem się na infe wat-owską. Pytanie czy bardzo na tym tracę i się ubiegać się o przeniesienie za rok czy może nie ma aż tak wielkich różnic i nie będzie aż tak źle
#pw #wat
  • 4
@JustNiceK: imo nie będzie tak źle, jedyną uczelnia w PL która teoretycznie mogłaby mieć przynajmniej jakieś marginalne znaczenie to UW, a tak w ogóle to możesz to olać. Postaraj się wyciągnąć jak najwięcej ze studiów (tj ucz się solidnie wartościowych rzeczy, nie zakuwaj na pałę byle chłamu), poznawaj ludzi bo to największa zaleta studiów, wyjeżdżaj na Erasmusa, ucz się samemu, jak cię to jara to zakręć się przy jakimś kole naukowym
Wat to syf. Ja po 1 roku zwiałem na agh i nie żałuje (niestety na 1 rok od nowa). Jeśli będziesz miał możliwość przeniesienia się na pw na drugi rok to nawet się nie zastanawiaj.
@JustNiceK: Bez różnicy. Zapytaj kogoś kto siedzi w branży a nie studiuje 5 rok magistra żeby mieć papierek z PW albo agh. Praktycznie każda informatyka w polsce to jeden ch. Mam w pracy ziomka z magistrem PW i sam mówi że to najgorsza decyzja w jego karierze. Dwóch pierwszych Panów wyżej posłuchaj, trzeciego olej :)