Wpis z mikrobloga

Cześć,

Jadę we wrześniu/październiku na urlop z rodziną. Chcę kupić iPad 10,2, żeby dzieciorexy mogły sobie pooglądać jakieś bajki w samolocie czy tam wieczorem, dodatkowo zapewne będzie używany do neta/ Youtube na kanapie.
Mam już iPhone, więc nie biorę pod uwagę żadnego innego tabletu.

Czy ktoś z Was, ma doświadczenie (przewiduje) jak może wyglądać sytuacja na początku września z cenami tegoż iPada (obecnie jego cena wynosi 1,7k żetonów na cebulę). Czy lepiej kupić teraz i mieć spokój, czy cena może wzrośnie (inflacja/brak dostaw przed prezentacją jesienną Apple'a)? Jak to zwykle jest, rośnie ta cena przed prezentacją czy raczej maleje. Dodam, że właśnie ten urlop będzie jakoś się zaczynał w drugiej połowie września, a jeszcze jest potrzebny jakiś tam czas na ogarniecie akcesoriów/setupu sprzętu.

#apple #ipad
  • 6
  • Odpowiedz
@jano129: Cena może spaść z racji promocji sklepów typu iSpot czy lantre. Z oficjalnej dystrybucji pewnie będzie standardowo, czyli starszy model znika a nowszy trochę droższy.
Szukaj na iSpot bo ostatnio się tam kilka fajnych promocji pojawiło, może akurat ipad wpadnie.

Ja w tamtym roku w lantre kupiłem za 1,3k (na ten czas najnowszy model).
  • Odpowiedz
@jano129: ostatnio pojawia się mnóstwo tych iPadów na olx. Prawdopodobnie coś w styli Car4vip i ludzie kupili żeby zainwestować. Kupiłem tak zafoliowanego iPada za niecałe 1300zł. Póki co wyglada ze jest okey. gwarancja liczona od aktywacji wiadomo
  • Odpowiedz