Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sheslostcontrolagain: Masa rzeczy jeszcze do odkrycia przed nami. Sama fizyka ma na ten moment mnóstwo niepotwierdzonych hipotez czy teorii które modelowo zdają się "działać" a na ich doświadczalne potwierdzenie nasze pokolenie może się nie doczekać. Może istnieją jakieś formy życia które wpadają do nas żeby zrobić sobie bekę z ludzi jak ludzie rysujący długopisem kółka wokół tych małych czerwonych robaczków (potraktujmy je na moment jako istoty dwuwymiarowe). Jako "inteligentna" forma życia
Działalność małżeństwa Warrenów na przykład


@sheslostcontrolagain: xD
wytłumaczenie jest banalne: jeden wielki scam i robienie pieniędzy na łatwowiernych debilach. Gdzieś kiedyś się zagłębiałem w ten wątek i wychodzi na to, że te ich #!$%@? historie dotyczące lalki są zmyślone, te osoby co to niby ją przyniosły po tym jak miały jazdy z nią w pokoju nigdy nie istniały a samą lalkę to nawet ktoś na reddicie znalazł. W sensie dokładny model,
@ciezki_przypadek: Kto operuje na trzech? Chyba Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Jeśli chcesz wiedzieć, to czwarty i piąty wymiar to "głębia". Zewnętrzna (istoty energetyczne w naszym otoczeniu) i wewnetrzna (istoty duchowe "w nas"). Dlaczego głębia w przypadku zewnętrza? A bo trzeba umieć spojrzeć w przestrzeń "do środka". Trudno to wytłumaczyć. Na przykładzie światła wygląda to tak, ze jak spoglądam wgłąb światła, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dorogon: Ja mówię o fizyce i nauce a nie "spoglądaniu w siebie" czy innych paranormalnych stwierdzeniach. Jesteśmy istotami trójwymiarowymi. Potrafimy się poruszać tylko w trzech wymiarach przestrzennych. Jeden wymiar czasowy jest dla nas odczuwalny, ale nie możemy go traktować jak przestrzennego.
Ja mówię o fizyce i nauce a nie "spoglądaniu w siebie" czy innych paranormalnych stwierdzeniach.


A to przepraszam, o takich poważnych sprawach mówisz, o nauce... XD to ja wracam do moich duchowych przyjaciół, nie wiedzieliśmy, że tu o takich ważnych rzeczach się dyskutuje.

Jesteśmy istotami trójwymiarowymi. Potrafimy się poruszać tylko w trzech wymiarach przestrzennych.


Nie, nie jesteśmy. Ale żyj dalej w swojej ułudzie.

Dobrej nocki.
żaden scam


@Smokk: scam jak #!$%@?, i to taki oczywisty. Trzeba być serio naiwnym żeby uwierzyć w te bzdury. Wymyślali historyjki, które nie miały miejsca, wymyślali ludzi, którzy nigdy nie istnieli i nie ma po nich żadnego śladu, w tej ich gówno historii ktoś kto "znieważył" tą lalkę miał zginąć niedaleko ich muzeum w wypadku motocyklowym - tylko, że wtedy byłaby jakakolwiek wzmianka w gazecie czy jakimś lokalnym serwisie internetowym o