Wpis z mikrobloga

@Fearaneruial: u mnie w ogóle pulseaudio widział dwa hdmi, na żadnym zero dźwięku :) Całkiem możliwe ze problem już został rozwiązany wraz z aktualizacją kernela (laptop na Ryzenie), jednakże od dłuższego czasu siedzę sobie na Archu, pipewire i jestem mega zadowolony :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
@nadmuchane_jaja: uwielbiam te linuksowe nitki, że niby wszystko działa i jest super w 2022, a pod głupim memem 100komentarzy o tym co komu działa lub nie xD
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: z dzwiekiem nigdy nie mialem problemu, niestety sluchawki bt lubia sie #!$%@? i wchodza w tryb handsfree zamiast a2dp. pewnie prosty fix ale przed pc i tak je mam w sumie po kablu to mi sie nie chcialo nigdy tego naprawiac
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja: z linuksem jest taki problem, że każde gówno skompilowane w piwnicy przez bandę nerdów nie znających się na rzeczy to już jest linuks


Osobiście mnie wk**wia każdy system operacyjny, więc zmieniam co 3 lata między Windowsem a Linuksem. Maka nie, bo to nie jest system dla poweruserów i ten to za bardzo mnie wk**ia, ale może się kiedyś skuszę na coś z M1, żeby postawić tam Linuksa, najnowsze
  • Odpowiedz