Wpis z mikrobloga

Znajomy fotograf robił zdjęcia na chrzcie. Klientka ma pretensje, że nie udało mu się uchwycić momentu dobrze, jak ksiądz polewa główkę gówniaka wodą. A nie udało się, bo w tym momencie wpadła prosto przed niego ciocia z wujkiem ze smarftonami, idealnie przed obiektyw i zaczęli się krecić filmiki. Wkurzył się bo nie chciala zapłacić, oddał nawet zaliczkę i powiedział, że ani jednego zdjęcia nie odda, niech se idą do rodziny z telefonow pościągać. Podobną sytuacje miałem na slubie ostatnio w urzedzie tzw. "wujek z ajfonem" ale udalo mi sie jakoś ogarnać. Ludzie to debile, tym bardziej ze uczulam wczesniej klientow na takie zachowania, zeby pogadali z rodziną ze po to biorą fotografa. Ale krewni i tak musza popsuć połowę kadrow krecac jakies gownofilmiki ktorych nikt nie obejrzy. A potem pretensje do fotografa.
#fotografia #oswiadczeniezdupy #zalesie
  • 30
Klientka ma pretensje, że nie udało mu się uchwycić momentu dobrze, jak ksiądz polewa główkę gówniaka wodą.


@adam-photolive: proszę pana, zawsze robię zdjęcia kapłanowi, gdy polewa inne dzieci. Jak na razie tylko jedni rodzice się zorientowali.

nie udało się, bo w tym momencie wpadła prosto przed niego ciocia z wujkiem ze smarftonami, idealnie przed obiektyw i zaczęli się krecić filmiki


@adam-photolive: mam nadzieję, że warto było.

sytuacje miałem na slubie
@adam-photolive:
Takich raków jest cała masa, ludzie w większości to po prostu debile. Zajmuję się montażem i operatorką od 10 lat, przerobiłem wiele wesel, zwróć uwagę jak kiedyś na jakimś będziesz jak podczas pierwszego tańca na około młodych biegają słodkie bombelki podbijające baloniki czy inne piłeczki. Ty latasz na około z kamerą żeby uwiecznić ich pierwszy taniec, musisz zwracać uwagę na balans bieli, kadr i żeby calość była stabilna, a na