Wpis z mikrobloga

Pochwal się, że wydałeś 5k na garnek z mieszadełkiem, wyzywaj innych od biedaków i zakompleksionych ludzi, bo musisz usprawiedliwić wydatek. Żeby wyszło na twoje wrzuć na czarno listo. Beka z ciebie @luxkms78. Wyszło kto ma kompleksy i gula ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi #gotujzwykopem
  • 66
  • Odpowiedz
@lizakoo: gość na czarną daje ludzi za takie wpisy?

sprawdziles sobie mirek z czego to gowno jest zlepione? i wiesz ze tam jest bpa, i robiac sobie warzywa na parze ten plastik podgrzewany dostaje sie do twojego zdrowego jedzonnka?

ja to myślę @luxkms78, że to nie inni mają problemy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@MyPhilosophy: dobry ale horrendalnie drogi. W rodzinie wszyscy mają te thermomixy, kupowali grupowo z 6 lat temu i przy zakupie 5 szóstą sztukę dostali gratis. Żaden się nie popsuł, wszystko działa. My się wyłamaliśmy i około 4 lata temu kupiliśmy Lidlomixa -tanszy odpowiednik, który nadal działa bezproblemowo a funkcjonalność ma identyczną jak Thermomixy.
  • Odpowiedz
@lizakoo: thermomix - najgorsze gówno na świecie, ale ludzie jakoś muszą sobie rekompensować wydatek prawie 6k złotych xD, "hurr durr w thermomixie zrobisz wszystko!" - tak jak w zwykłym garnku Ty biedny idioto.
  • Odpowiedz
@plazma: tzn. Niech kupują co chcą i za ile chcą, nie mi to oceniać na co ludzie wydają pieniądze. Jednak po przeczytaniu komentarzy na forum wyzywać innych od biedaków i zakompleksionych wykopków to objawy bycia podludziem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@plazma: czy ja wiem, czy najgorsze gówno... Naprawdę jest to urządzenie przyspieszające pracę w kuchni, taka zupa w porównaniu do klasycznego gotowania jest znacznie szybsza. Dla osoby, która gotuje regularnie tj. codziennie albo co drugi dzień to może być niezły zakup. Cena jest bardzo wysoka dlatego Lidlomixa wydaje się ciekawa tańszą alternatywą. Xiaomi również zaprezentowało swoje urządzenie, które niebawem będzie na rynku.
  • Odpowiedz
@lizakoo: thermomixiarze to jakas sekta podobna do swiadkow jechowy, jak już go kupisz to nie mozesz zlego slowa powiedziec bo wyrzuca Cie z rodziny i przeklna na wieki
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: blender przemyslowy + waga + grzanie/smazenie/gotowanie na parze

5k to zaporowa cena bez ogrodek, ale odkad mam w kuchni czesciej gotuje i nawet mam chec poszukac jakiegos przepisu w necie i zrobic obiad, niezle miesza drineczki, dobre sorbety z niego wychodza z mrozonych owocow. Podobno ludzie maja po 20 lat i sie nie psuje. Kazdy musi sam ocenic czy warto
  • Odpowiedz