Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to był gwałt?

Rozmawiałam z babcią o tym jak to było, że doczekała się aż 7 dzieci. Odpowiedziała mi na to, że "nie wszystko zalezalo od niej" bo dziadkowi "jak sie chcialo" to ona tak musiała dla niego być. Kiedy mówiła, że nie może w ten dzień to niby dziadek mowil "co to dzien w tą". I tak mają 7 dzieci, odchowane szczesliwie, ale zdziwiło mnie to. Powiedzialam przeciez ze moglas odmowic: a ona, ze wiesz jak to bylo.... Pytam wiec czemu nie uzywali np zabezpeiczen a ona na to, ze dziadek uwazal to jak "lizanie przez papierek".

No i teraz sie zastanawiam, czy to byl gwalt? Oni nadal ze sobą żyją maja po 70 pare lat, mieszkają razem.

#zwiazki #dziadkowie #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e7f6d3c34a449115acb637
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 72
@Sharlene
Legalne gwałty to jest to czego mi najbardziej brakuje w dzisiejszym patryjarchacie. Szkoda że osoby z macicami nam posiadaczom penisów to odebrały. Przynajmniej jeszcze mogę zarabiać 40% wiecej i nikt mnie nie slatszejminguje za ruchanie dopiero co poznanych bab.
@AnonimoweMirkoWyznania: sądzę że kiedyś tak po prostu było i nikt nie nazywał tego gwałtem. Kobiety były od tego żeby rodzić dzieci i się nimi zajmować, takie czasy ¯\_(ツ)_/¯ Chyba nie ma co rozgrzebywać tematu, jak to sobie wyobrażasz, że babcia teraz po 70 latach pójdzie na policję, i powie, że dziadek zrobił to wbrew jej woli 40 lat temu, a razem doczekali się siedmiorga dzieci? Sama widzisz że zabrzmiałoby to jak
@Sharlene oczywiście, że tak myślimy, bo mamy ograniczony światopogląd od czytania tylko i wylacznie jednej narracji z i to wątpliwych źródeł przekazu, ktore maja z góry narzuconą agendę. Do tego nie ruchamy i swiata nie widzieliśmy bo przez gwóźdź w mózgu nie możemy przejść przez bramki na lotnisku.
@Sharlene: nie przykładaj dzisiejszych standardów do tamtych czasów. Czterolatki już miały swoje obowiązki w domu i obejściu, sześciolatki opiekowały się młodszymi, rozpalały ogień, pracowały w kuchni i to była norma wtedy. Dziesięciolatek robił w polu z innymi a dwunastolatek pracował już z każdym sprzętem, jaki chodził w gospodarstwie, od kosy po żniwiarkę czy młockarnię.

Koszt był wysoki, dzieciaki ulegały wielu wypadkom, traciły życie, to się robiło je na zapas. Dziecko to
@Sharlene: na większości polskiej wsi była bieda, roboty huk i nikt nie czekał do dziesiątego roku życia, żeby się dzieciak mógł wybawić. Popytaj starszych, co robili, zanim zostali posłani do roboty w polu, to się pewnie zdziwisz, że prac w obejściu nie traktowały jak zajęcia na poważnie, bo na poważnie to dostawały w d... dopiero w polu właśnie - mniej więcej około 10 roku życia.
@AnonimoweMirkoWyznania: bo tak powinno być, jak by tak nadal było to nie byłoby problemów z demografią, a tak księżniczki tylko szukają chadow albo jakiś ciapaków egzotycznych. Przeciętny facet (nie CHAD) chce dzieci. Ja gdybym miał możliwość to bym #!$%@?ł 5.dzieci i elo. Dlatego ja głosuje za ograniczeniem praw dla kobiet, prawo do pracującego męża, prawo do pracy na pół etatu.