Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś na przystanku w nocy dwóch pijanych kolesi zaczepiło dziewczynę, ewidentnie się bała. Stwierdziłem, że jej pomogę i się za nią wstawiłem. Jeden z nich okazał się całkiem trzeźwy i mnie wyśmiał, bo jestem niski, ale dał spokój. Laska w autobusie spojrzała na mnie tylko z pogardą i nawet nie podziękowała, okazałem się dla niej za brzydki na słowo dziękuję.
#blackpill #przegryw
  • 109
  • Odpowiedz
@gnomol: ile nie słucham takich historii, nie warto pomagać łaskom w takich sytuacjach w 99% przypadków to borderka patusa który ją leje i zazwyczaj jest sama sobie winna takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
napiszę tak: jeśli jakiejś lasce powiesz, że byłeś świadkiem, jak inna laska była napastowana przez dwóch pijanych typów, i ty wtedy odszedłeś, to będziesz w oczach tej laski #!$%@?ą a nie facetem.


@Przypadkowy: JAK TO TAK NIE DOSTAĆ KOSY MIĘDZY ŻEBRA W OBRONIE LOSOWEJ NIEZNAJOMEJ BABY!? P33ZD@ NIE CHŁOP Z CIEBIE REEEE

napiszę tak: w takim wypadku bardzo dobrze, z takimi zj3banymi stworzeniami nie warto się zadawać ani tym bardziej próbować
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: w takiej sytuacji większość facetów będzie #!$%@?, bo wygląd ich nie uratuję poza tym nie jest tajemnicą że bycie miłym, uczynnym i ogólnie dobrym dla kobiet tylko powoduje że tracisz w ich oczach i co więcej jesteś wtedy odpowiednim materiałem do wykorzystania. Bycie obojętnym w przypadku wielu mężczyzn będzie odpowiednią opcją bo nic nie stracą i przy okazji nie dadzą z nadwyżką od siebie.
  • Odpowiedz
@Smiecharz: boże, ta cywilizacja musi wyginąć, skoro faceci bezwstydnie przyznają się do tchó... rozsądku. No niestety, od zarania ludzkości męskość polegała na stawaniu w obronie kobiet. Może ty masz obecnie nowocześniejszą wersję męskości; modne ubrania, ładna fryzura, dobre perfumy. Niestety, laski nadal kręci ta prawdziwa, stara męskość.
  • Odpowiedz
@PomaranczaTesto: Wplatanie jakiegoś odchyła psychicznego, który zrobił co zrobił, w wątek o pomocy jakiejś kobiecie, zajebiście adekwatne xD.
To ty żyjesz w swoim światku gdzie każda osoba płci przeciwnej jest zła i nie dobra. Tylko, że w Twoim przypadku to już takie typowe #!$%@? wujka co to nic nie wie o życiu a gada kocopoły xD.
  • Odpowiedz