Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sex #seks #zwiazek #logikaniebieskichpaskow
Jaki może być powód przez który facet nie chce uprawiać seksu w 2 letnim związku? Na początku chciał, potem coraz rzadziej. 2 lata to chyba nie czas żeby się sobą znudzić… wiec co?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e6d3184ea2949af827b678
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: może to być twoja wina np. leżysz jak kłoda, nie inicjujesz sexu, traktujesz to jak nagrodę dla niego jak cię nie wkurzył niczym, brak fantazji z twoje strony, lubisz delikatnie, boli cię a on chciałby trochę agresywniej. Ale to wszystko wyżej może być tak samo z jego strony. Plus jakieś problemy w pracy, boi się o pracę, albo jakieś inne stresy. Może się zapuścił, pije za dużo i nie ma
ZrzędliwaRozowypasek: Powiem Ci z mojej perspektywy "niebieskiego" paska, 3.lata w związku otoz czemu unikam zbliżeń a no temu że kłoda, żadnej bielizny nie założy tylko pizama ewentualnie szlafrok. Loda nie, minetki nie palcówki nie, nic nie, gry wstępnej nie ma, wiele było takich sytuacji że pobawimy się wieczorem jak się dobierałem po południu, a przychodził wieczór to albo coś jej tam było albo ona zmęczona i śpiąca, jak tylko to słyszałem
DiabelskaFranca: Nie napiszę nic odkrywczego ale znudzenie.
Czasem wole sobie zwalić konia w łazience przy pocieruchu na telefonie niż z żoną uprawiać seks.

Zawsze ten sam schemat - zaraz przed snem, zgaszone światło, minuta całowania a potem wszystko na mojej głowie. Gra wstepna, seks właściwy w tej samej pozycji.
A ona leży, praktycznie się nie rusza, niczego nowego nie spróbuje, na nic nie da się namówić.

I dla mnei to bardziej