Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IceShandy: o to to to właśnie zauważyłem po dwóch meczach... Wiadomo zobaczymy przynajmniej w połowie sezonu jak to wyglądać będzie. W Madrycie na pewno bardziej by się przydał. Patrząc na te mecze przygotowawcze to faktycznie Real może obudzić się z ręką w nocniku jak Karima braknie.
@IceShandy: Toć ja to pisałem juz jakiś czas temu przypominając Ebiego Smolarka, Frankowskiego, czy Messiego, którzy po transferze byli cieniami samych siebie, ale wszyscy sie zesrali, że marzenia, że ambicje, i inne gupoty. A prawda jest taka, że Lewandowski nie ma stylu gry na lige hiszpańską i za pół roku wyląduje na ławce.
@syfanalny: @kowi88: @IceShandy: zaczym bedziecie gadać bzdury ze nie pasuje jak janusze bo w pierwszych SPARINGACH nie strzelił bramki wystarczy poczytać wypowiedzi Xaviego, ze trenowal go Guardiola, obejrzeć mecze w Bayernie z kilku ostatnich lat i zeby dowiedziec się ze lewy pasuje do gry barcelony bo nie jest typową staromodną "9" ktora czeka tylko na okazje i dobija piłkę ale sam kreuje akcje i rozgrywa z kolegami nawet grając
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odislaw: dlatego napisałem zobaczymy w połowie sezonu, ale jeśli chodzi Barca Real w Madrycie jak dla mnie bardziej by był potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)