Wpis z mikrobloga

Hejże Mireczki! Poprosiliście kiedyś, żeby Wasz partner albo płatna domina/domin Was związał dla funu? Jeśli ktoś jest ciekawy tego uczucia to ze swojej strony gorąco polecam, bo paradoksalnie mało co tak wyzwala jak zniewolenie, serio!

Ja osobiście uwielbiam tak zapakowana filmy oglądać i to jest dla mnie zajebisty relaks. I jest tak fajnie jak ktoś jeszcze przytula, głaszcze po główce czy stupki masuje. Ogólnie polecam bondage wszystkim parom do wprowadzenia w codziennej rutynie. Efekty mogą Was zaskoczyć
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bondage #fetysz #cherry200 #bdsm
callmecherry200 - Hejże Mireczki! Poprosiliście kiedyś, żeby Wasz partner albo płatna...

źródło: comment_1659232115IMfRWdi86c0g2hhNZHWcCy.jpg

Pobierz
  • 76
@pywc: Zależy co dokładnie mieści się w Twoim fetyszu. BDSM to jest bardzo szerokie pojęcie i takich miękkich praktyk jest tyle samo co takich, które nazwałbyś ostrymi. Ja myślę że w próbowaniu różnych rzeczy najważniejsze jest to, jakie Ty sam masz podejście i w jaki sposób mówisz o tym co Cię kręci. Wielu facetów wychodzi na creepów tylko dlatego, że sami mają swoje fetysze za creeperskie i zamiast oznajmiać je w
@banas921: Dłuuuugo pisać, ale generalnie oddawanie kontroli uderza w bardzo pierwotne nuty. Takie zniewolenie w atmosferze zaufania, że wiesz, ufasz komuś do tego stopnia, że oddajesz mu calutką odpowiedzialność za swoje bezpieczeństwo, jakby zrzucasz z siebie całą presję na ogarnianie świata zewnętrznego i dzięki temu możesz jakby bardziej być tu i teraz. No i to zbliża bardzo. Nawet jak dostajesz po tyłku i wiesz, że potem będzie nagroda, to czujesz się