Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem dzisiaj te mityczne segzy po 6 latach posuchy i powiem wam że nic nie jest w stanie przebić ruchanka z młodziutką i oddaną nastolatką (świeżo upieczona maturzystka). Mirki, jak nie macie doświadczenia w tych sprawach to celujcie w licealistki lub studentki pierwszego/drugiego roku. Starsze to już nie to samo. Dla nich #seks to jak zrobienie sobie kanapek na śniadanie. Tego dzisiejszego ruchanka nie zamieniłbym nawet na 200 innych z rówieśniczką. To jest po prostu przepaść. Żałuję że jak miałem te 16-25 to miałem wywalone na te sprawy w #licbaza i nie spotykałem się z dziewczynami (swoje zrobiła też marna facjata i wzrost). Chociaż w sumie jak sobie pomyślę to wtedy jako gówniarz stawiałbym je na piedestale i dałbym się zdominować, do tego seks pewnie trwałby z pół minuty max. Teraz jak jestem po 30tce to inaczej patrzę na te kwestie. Wyglądam trochę gówniarsko (często o dowód pytają przy zakupie fajek) ale swoje w głowie mam i nie wiem jak obchodzić się z takimi młódkami żeby to one same inicjowały spotkania. Jak wyglądacie młodo to korzystajcie z tego póki nie jest za późno. Nie dajcie sobie wmówić że jedyne co wam zostało to ślub i bombelki z rówieśniczką która jest już na zupełnie innym poziomie (tam gdzie wy idziecie to ona stamtąd już wraca). Będą wam wmawiać że jesteście niedojrzali, odbijacie sobie stracone lata, kryzys wieku średniego itd. no i nawet jeśli to co w tym złego. Dopóki nikogo nie krzywdzicie i nie wykorzystujecie to nic nikomu do tego.

#zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e53f8d1c3f6119e89f1933
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7