Wpis z mikrobloga

Jak powiedzieć, że masz konto na wykopie bez mówienia, że masz konto na wykopie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Samotne wakacje to największy rodzaj uplodlenia dla faceta, wokołe same uśmiechnięte, zadowolone pary. A ty sam jak palec idziesz pośród ludzi, w hotelu para płaci za dwuosobowy pokój 500 zł, a ty 460 zł za singla. Wszędzie doją cie z kasy bo jesteś sam, kelnerki niechętnie obsługują, bo samotny creep to pewnie nie da napiwku, a taka parka faceta i baba to facet zawsze rzuci z 20, żeby zaimponować lasce w celu #ruchanie #prokreacja. W dodatku samotne podróże są nudne, niebezpieczne, nie masz z kim pogadać i marzysz tylko o tym, żeby już wracać do domu.

Zamiast się odstresować - stresujesz się jeszcze bardziej niż gdybyś pracował. Its over. Jak chcecie podróżować i jeździć na wakacje to znajdzcie se babe, nie bądźcie samotnymi creepami.

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
P.....c - Jak powiedzieć, że masz konto na wykopie bez mówienia, że masz konto na wyk...

źródło: comment_1659200977W0nmmedUkljAtNSNxYY6wO.jpg

Pobierz
  • 98
@Pozytywny_gosc: ja #!$%@? typie, o czym ty piszesz? Czy ty w ogóle masz świadomość tego czym jest podróż? I tego jaką przyjemność może sprawić samotna podróż w miejsce które wcześniej widziało się tylko na zdjęciu w necie? Czy nigdy nie wyjechałeś poza swoją mieścinę i piszesz jakieś smuty na wykop.pl? Z byłą zwiedziłem kawał świata ale samotne podróże były ciekawsze, w bardziej #!$%@? miejsca się zapuszczałem. Szlajałem się po nocach bez
@Pozytywny_gosc: Mnie to nie psuje humoru. To nie jest tak, że ja jestem na maxa samotnik. Mam przyjaciół, tylko, że ja lubię być sam. Pandemia to było dla mnie złoto. Te puste ulice na początku. Czułem się fajnie. W sklepach w końcu stare baby nie wchodziły mi na plecy. A na wyjazdach samemu lecisz sobie swoim tempem, nie musisz niczego dostosowywać. Ja często wyskakuję na całodniówki wokół mojego miasta sam, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Pozytywny_gosc: ja się zabieram ciągle za samotny wypad, ale kurde wkurzają mnie właśnie te ceny, bo o ile nie śpisz w wieloosobowym pokoju to płacisz zawsze więcej w pojedynkę jak dwójkę. Tak samo wczasy all in często są 200-500 zł droższe dla samotnej osoby, a bym sobie gdzieś tak wyjechała, wyciszyła, nie była od nikogo zależna
@Pozytywny_gosc: Słyszałeś kiedyś zwrot: "samospełniająca się przepowiednia"? No więc tym właśnie jesteś. Świat daje ci dokładnie to, czego od niego oczekujesz czyli niechęć, odrzucenie, chęć wykorzystania.

Prawda jest taka, że wszystko jest w twojej głowie, bo inni mają #!$%@? na ciebie i reagują tylko na emocje jakie wokół siebie roztaczasz (prawo transferu emocji), a roztaczasz emocje przegrywa, smutku, depresji i bólu istnienia. Nikt nie chce czuć takich emocji, więc wszyscy bedą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Pozytywny_gosc: samotne wypady, czy to ma wakacje, kluby czy gdziekolwiek to ebany GAME CHANGER. Jesteś sam, niezależny, robisz co chcesz i kiedy chcesz. Czy drożej? Tak, za niezależność zawsze płaci się więcej. Czy nie masz z kim pogadać? Otóż nie. Będąc samemu, zawsze znajdziesz kogos, grupe, pare, ekipe do pogadania. Wakacje samemu? Zawsze ze para dwoch chłopa albo laski z którymi się zapoznasz, zawiążesz nowe kontakty. Wyjeżdżając ze swoimi znajomymi...no cóż,