Wpis z mikrobloga

Hej #motocykle doradzi ktoś? Nocuje dzisiaj w Hrubieszowie, jutro mam w planach zrobić wielką pętlę bieszczadzką, ale jadę 125ccm i sam dojazd w okolice Sanoka (200km) ma mi zająć z 4h. Powiedzcie mi czy sam przejazd pętla jest wymagający czy też jedzie się jak normalna droga i mogę przyjąć zwykła średnia prędkość? Bo nie wiem czy szukać noclegu w okolicach Sanoka czy próbować robić od razu z Hrubieszowa. Jakby ktoś polecił jakiś fajny niedrogi nocleg albo pole namiotowe gdzieś w okolicy to też byłbym wdzięczny
  • 15
@veranoo, @erdetmxt, @Afera_zbozowa, @Man_of_Gx, @Papaya, @mikeeho, @Anakee. #!$%@? z Wielkiej pętli, koło Przemyśla zaliczyłem swojego pierwszego szlifa, zablokowałem przednie koło przy dohamiwaniu na przystanek żeby założyć przeciwdeszczowe spodnie. Jestem trochę obolały głównie kolano i lewy bark ale generalnie nic mi nie jest, z motora zaczęła lecieć benzyna wiec na adrenalinie szybko go postawiłem do pionu żeby się nie zajaral. Przestał palić po wszystkim, wymieniłem świeczkę
Wiec czekam właśnie na stacji paliw na przyjazd holownika i przede mną powrót z urlopu 450 km do domu. #!$%@?, jak dobrze że nic mi poważnego nie jest, podejrzewam że była jakaś plama oleju bo po obu stronach drogi 94 stoją tiry i czekaja na przejazd przez granicę.


@pythonista_hobbysta: ważne, że jesteś cały