Wpis z mikrobloga

Kochani...! Inwestorzy...! Grubasy!

Ja wiem że już macie dosyć mnie i mojego Rolls Royca, rozumiem was, też już mam siebie dosyć za ten pomysł...ALE...
Nie poddałem się do teraz i nie zamierzam tego robić nadal...dostanę tą jeb*ną dywidendę od nich czy tego chcą czy nie, choć bym miał iść do ich biur i nakraść spinaczy na tą wartość!

Jeśli lubicie obserwować ciekawe sytuacje na giełdzie, nie koniecznie nawet inwestując w samą spółkę to polecam obserwować w następnym tygodniu Rolls Royca
W czwartek są wyniki i Rolls Royce ma szansę pierwszy raz od 2020 na powrót do bycia "cash flow positive" !
Jeśli się tak stanie wróci do bycia oficjalnie w kręgu zainteresowań funduszy inwestycyjnych bo w końcu może podniosą jego rating.

Nawet jeśli nie jesteście zainteresowani samą inwestycją to zachęcam do obserwowania wydarzeń bo chyba dość rzadko jest okazja zobaczyć na własne oczy taką sytuację gdzie tak duża firma powraca do wypłacalności, myślę że to dobra okazja żeby dowiedzieć się więcej o ratingach i jak wpływają na decyzję funduszy inwestycyjnych! no i (oby) na sam kurs akcji

Wyniki są w czwartek (4.08.2022) ale myślę że warto śledzić kątem oka spółkę nawet do poniedziałku po wynikach (08.08.2022) bo teoretycznie do wtedy ma zostać zakończone już oficjalnie sprzedanie ITP Aero za 1,4mld

Pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki!
Wasz kochany...w nienawiści do XTB wychowany, Potężny PiSowski Inwestor!
#gielda #inwestycje #ekonomia
Pobierz
źródło: comment_1659189014i4DJPKFvgO54JGzAQ4Icx3.jpg
  • 3