Wpis z mikrobloga

Co zrobić z sąsiadami, którzy mają dwa bombelki, którymi nie potrafią się zająć i w rezultacie jedyne co dzieci robią, to drą ryja bez opamiętania tak, że okna w domu otworzyć nie można, bo jedyne co słychać, to pisk kaszojadów?

Ich "podejście" do dzieci jest takie, że nie robią nic, a jak dzieci przeginają i sami tracą cierpliwość, to na nie krzyczą xD

Uprzedzając pytania. Tak, mieszkam w domu, nie w bloku i też chciałbym mieć możliwość relaksu w swoim ogrodzie. Mam nieprzyjemność graniczenia przez płot z taką fantastyczną rodzinką. Na psy nie zadzwonie, bo będzie wiadomo, że to ja, chociaż wsparcie z MOPSu chyba by im się przydało. Finansowo niczego im nie brakuje, ale nie wiem po #!$%@? tacy ludzie robią sobie drugie dziecko, skoro pierwszym się zająć nie potrafią i widać po nich, że ich to przerasta.

#pytanie #dzieci #sasiedzi #polska #rodzina i troche #nieruchomosci #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 7
@Cygan_Edek: ja mam taką rodzinkę za ścianą w bloku.
Po kilku miesiącach ich beztroskiego życia narobiłem sobie niechęci do wszystkich dzieci na świecie.

Mam 3 patenty, żaden nie działa:
1. Gram muzyką przez całe dnie. Wolę słuchać muzyki niż dzieciaka.
2. Gram muzyką do równej 22. Nie tylko ja nie mogę żyć
3. Jak wychodzę z chaty to czasami odpalam na cały regulator bajki.
Czwarty to taki, że często poprsotu rzucam
@Cygan_Edek: Jedyne wyjście to zamknięcie okna niestety. Ja też mieszkam w domu i mam podobny problem tylko z psami i to nie u jednych sąsiadów tylko wszystkich dookoła. Jeden zacznie drzeć morde i zaraz wyje całe osiedle i tak przez całą dobę. Ty przynajmniej za rok, dwa będziesz miał spokój a u sąsiadów jak jeden pies zdechnie to wezmą dwa kolejne. W Norwegii psy nie szczekają bo nie mogą a u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cygan_Edek: ale jak to, przecież wg wykopków uciążliwi sąsiedzi są tylko w chowie klatkowym, mieszkanie w domu to komfort, spokój, luksus i sielanka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sąsiad to sąsiad, wystarczy mieć pecha i jesteś uwalony, nieważne czy to patokamienica, blok czy willa z basenem.