Wpis z mikrobloga

Siema, mam kilka pytań, na które nie udało mi się znaleźć odpowiedzi :)

1. Czy porozrzucane po mapie punkty XM są dzielone na wszystkich graczy, czy indywidualne dla każdego? Tj. Czy kiedy będę szedł z innym graczem to będziemy sobie te punkty nawzajem zabierać, czy każdy będzie zbierał swoje?

2. Od czego zależy dokładnie lokalizacja tych punktów XM? Z tego co wyczytałem chodzi o miejsca aktywności graczy, jednak czasami znajduje się je w szczerym polu.

3. Czy kiedy zostanie przyjęty i wprowadzony do gry nowy portal to jest na ten temat wysyłane jakieś powiadomienie w konsoli czy trzeba co jakiś czas wertować mapę na przybliżeniu?

4. Jaki jest waszym zdaniem najskuteczniejszy sposób na nabijanie doświadczenia?

#ingress
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rapidos:

1. Tu nie odpowiem, bo nigdy z nikim nie szedłem ;) Zawołaj mnie, jeśli ktoś odpowie :)

2. Są losowe + modyfikator w zależności od aktywności gracza. Pewnie stąd te okazjonalne punkty w
  • Odpowiedz
@Altar: Dzięki za odpowiedzi, z wrogimi portalami jest co prawda mały problem bo aktualnie w rodzinnej miejscowości wszystko nasze, ale niebawem wracam do Łodzi to będę ich miał aż nadto :)

a zawołam na pewno :)
  • Odpowiedz