Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

Jakie perfumy polecacie, używałem one milion to totalnie nie mój klimat, obecnie mam Issey Miyake L’eau Bleue d’Issey Pour Homme i jest w sumie spoko ale spróbowałbym czegoś nowego.

#perfumy
  • 5
@SamaraMan: zaraz wszyscy polecą kurosa. Zadałeś pytanie na które nie ma prostej odpowiedzi. W jakim jesteś wieku? Do czego tmają służyć te perfumy? Na lato, na zimę, na dzień, do pracy czy coś eleganckiego na wieczór? Do klubu do pchania po pomidory, czy do kościoła? Mainstream czy nisza? Za mało danych....
@Pirat200 @zGdyniMlodyG: Wybaczcie, ogólnie podoba mi się zapach obecnego Issey Miyake, czyli nuty świeżości, lasu i temu podobne. Nie ukrywam, że jest ze mną już długo i chciałbym wprowadzić coś nowego. Szukam czegoś co mogę używać codziennie podczas lata, co do budżetu to chciałbym się zmieścić w 300zł. A mój wiek to 23 lata
@SamaraMan: Najlepiej jakbyś poszedł do którejś z sieciówek i spróbował kilku popularnych pozycji, ale tak na szybko może Versace Pour Homme albo Dylan Blue, któraś z wersji dolce & gabbana light blue albo guerlain l'eau boisee (mój faworyt)