Wpis z mikrobloga

Pacjent: Xiaomi Mi 10
Po upadku przestał działać tylny aparat. Teraz podczas energicznego machania telefonem słychać jak coś lata w środku, w miejscu aparatu. Dzwoniłem do kilku serwisów ale nie chcą się podjąć z uwagi na słabą dostępność części podobno.
Mam doświadczenie w naprawach laptopów, trochę majsterkuje więc będę sam próbował to ogarnąć i tu pytanie:
Czy jest szansa, że coś się odpięło? (jeden z serwisów coś takiego zasugerował) Czy raczej na 100% wymaga wymiany i bez sensu rozklejać i rozkręcać cały telefon bez posiadania sprawnego aparatu na wymianę? Na allegro znalazłem używkę ale przed zakupem pomyślałem, że podpytam bardziej doświadczonych. Jak to widzicie? Co byście doradzili? Kupno używanego aparatu to w ogóle dobry pomysł?

#xiaomi #serwisgsm #naprawatelefonu #diy #elektronika #pytanie #kiciochpyta
  • 1
@jack5on: to moze byc wszystko i nic. Jak jest juz po GW to ja bym go rozbieral i zobaczyl co i jak.
A po czesci odsylam na dragon-tt.com bo mala szansa zebys cos oryginalnego (a nie gownozamiennik) znalazl do xiaomi w Polsce.
Chyba ze z rozbiorki innego telefonu, ale to tez jest loteria.

Jesli nie chcesz sie w to bawic to mozesz sprobowac w micenter.pl to typ od miuipolska i xiaomi