Wpis z mikrobloga

@qscc: A mi się nie podobał, w zasadzie mam wrażenie że więcej machał rękami niż biegał. Szczególnie w pierwszej połowie była akcja, że machał rękami że chce aby wypuścić mu piłkę w pole karne - i dostał tą piłkę niemal od razu, po czym został w blokach startowych. ¯_(ツ)_/¯
@fordern:

To albo mam inne odczucia albo ogladalismy inny mecz. Mnie starsznie irytowal Zwolinski.
Po takim meczu dziwie sie, ze nie puscili go do tego Izraela bo jakies sensowe pieniadze moze by wpadly do budzetu...
Ogolnie duzym problemem byl brak srodka pola i moze gdyby Flavio zagral od 1 minuty? Teraz mozna pogdybac sobie.
@AlteredState:

A dla emocji w drugiej połowie, warto było zapieprzać na stadion.


Oo tak, +1

@first: ciężko powiedzieć. Z jego gry wywnioskowałem, że to piłkarz z potencjałem. Może jakieś pozaboiskowe sprawy? Albo po prostu przegrywa formą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Haramb3: z Diabate to jest tak że ma szybkość, ma dużo skili w utrzymaniu się na nogach, czasem przytomny zwód a mimo to jakoś nie działa w całości, nie wiem czy kwestia niewpasowania do strategii czy niezrozumienie z kolegami ale nie przekłada się na wartość dodaną