Wpis z mikrobloga

Czy jest coś lepszego na rynku (mam na myśli game changer) od p30 pro Huawei pod kątem aparatu? Jestem jego posiadaczem i jak na flagowca sprzed kilku lat nie ma wad. Aparat, płynnosc działania, bateria na najwyzszym poziomie. Pytam z ciekawosci i zawczasu gdybym miał podjąc próbę szukania czegos nowego. Myslałem o serii p40 pro w górę ale brak usług google odpada ( ͡° ʖ̯ ͡°) Testował ktoś i moze śmiało powiedzieć ze kamera i działanie na ZDECYDOWANIE innym poziomie?

Za propozycje kastratów z jabłkiem w logo dziękuję.

#smartfon #smartfony #android
#huawei
  • 10
@Wektorowy1: Żadnego- posiłkuję się blogami i porownaniami na YT. Nawet takimi stricte zajmującymi się fotografią (pomijajac marginalne przypadki telefonow ktore mialem na szybki test w łapie)
Czy jest coś lepszego na rynku (mam na myśli game changer) od p30 pro Huawei pod kątem aparatu?


@vauecki: Oczywiście. P30 Pro to świetny telefon, który wyjątkowo długo był świeży od momentu premiery. Miał świetny stosunek ceny do jakości, świetny aparat. Sam go miałem prawie dwa lata. Czy jest coś lepszego? Tak! Obecnie posiadam vivo X80 Pro i jak P30 Pro poważałem za świetny aparat, tak teraz do vivo nie dorasta
@vauecki: W Polsce nie, ale vivo w Chinach jest numerem 4. Miałem wcześniej X60 Pro przez prawie rok. Żaden inny telefon nie dostawał aktualizacji bezpieczeństwa co miesiąc. Wsparcie na najwyższym poziomie. Koszt komponentów swoje robi. Vivo ma też coś co żaden inny producent. Wbudowany gimbal do stabilizacji obrazu.