Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jakim wieku kupiliście swoje pierwsze mieszkanie i ile włożyliście swojego własnego kapitału?
Mam już 24 lata i mam wrażenie że nigdy nie będzie mnie stać na własne mieszkanie. Odłożyłem dopiero 130k a w tym czasie ceny mieszkań odleciały w kosmos (Warszawa here). Od rodziny nic nie dostane, incel przegryw here więc nie ma nawet szans się złożyć z partnerką na zakup :(
#nieruchomosci #kredythipoteczny #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e114cdc4d073d02feaac15
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 67
@AnonimoweMirkoWyznania: nie rozumiem po co ten cały wysryw z wkładem własnym? proTIP:
1. szukasz mieszkania w cenie, żebyś miał zdolność
2. Jeżeli znajdujesz w cenie powiedzmy 300k, to bierzesz kredyt na 270k na nieruchomość i 30k na wykończenie lokalu.
3. Te 30k wpłacasz następnie jako udział własny
4. Cieszysz się mieszkaniem

ps- kluczem do dobrego kredytu jest obrotny pośrednik, który OBROTNY!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: 23 lata, mieszkanie za 180k w Katowicach, mialem wtedy jakies 20k "wkladu" na remont i notariusza. To byly czasy kiedy dawali kredyty na 100% wartosci. Nie starczylo mi i musialem dobrac 8k gotowkowego z ktorym bujałem sie chyba kolejne 2lata. Kolejne mieszkanie za 600k w wieku 31 ale to juz jako małżeństwo
Możemy szybko podwoić te 170k, mam taką pewną inwestycje, że po roku to będziesz miał jedno zero więcej, a ja po 7dniach 170k. Jak w to wchodzisz to daj znać.
@AnonimoweMirkoWyznania: moja kumpela w wieku 23 lat ma sztuczne cycki, zrobiony nos i używane mini które się sypie co tydzień. za to wszystko zapłaciła kredytem na 100 patyków. ponadto jej rodzice się rozstali po sprzedaży domu, z którego to pieniędzy zapłacili za operację guza mózgu u ojca, a potem się okazało że ojciec zdradzał matkę. można być na większej karuzeli speirdolenia niż 'tylko 130k w wieku 24 lat'