Wpis z mikrobloga

Miałem dziś śmieszna sytuacje gdzie jechałem w mieście drogą która przez cała długość ma ciągłą linie a przede mną jechał rowerzysta a za mną radiowóz, żeby się nie #!$%@?ć na minę i dostać mandatu nie wyprzedzałem go, to te małpy w radiowozie zaczęły wymachiwać łapami do mnie jeden mi brawo bił, jak na skrzyżowaniu odbiłem w prawo to ci w tym radiowozie gaz do dechy i bez kierunkowskazów prawie ze z piskiem opon wyprzedzali na tej ciągłej linii #prawo #policja #motoryzacja
  • 49
@Undying: Przecież wolno Ci było wyprzedzać jeśli tylko nie przekroczysz linii..Teoretycznie musisz mieć 1m od rowerzysty, ale w praktyce jak prędkość mała to spokojnie przejedziesz. Jak ja widzę jak ludzie przy 20 na godzinę wyjeżdżają na drugi pas żeby ominąć to szlag mnie trafia...
@Undying:

Powiedz to samo tym co dostają mandaty przechodząc przez pasy na czerwonym świetle o 3 nad ranem gdzie przez drogę nie przejeżdżało auto od paru godzin. Wiesz czemu jest linia ciągła na prostej drodze?


Dokładnie, zawsze w takiej sytuacji odmawiam przyjęcia mandatu.
nie przekraczać linii


@Undying: właściwie to najechanie na linię jest wykroczeniem? Bo widzę, że p0laki mają manierę najeżdżania na wewnętrzną linię w zakręcie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie przekraczać linii


@Undying: właściwie to najechanie na linię jest wykroczeniem? Bo widzę, że p0laki mają manierę najeżdżania na wewnętrzną linię w zakręcie...

@Ranger:

za najechanie na linię podwójną ciągłą można dostać mandat 200 zł.
za najechanie na linię podwójną ciągłą można dostać mandat 200 zł.


@sztach: a za najechanie na pojedynczą, która jest bardziej niebezpieczna niż podwójna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież wolno Ci było wyprzedzać jeśli tylko nie przekroczysz linii..Teoretycznie musisz mieć 1m od rowerzysty, ale w praktyce jak prędkość mała to spokojnie przejedziesz. Jak ja widzę jak ludzie przy 20 na godzinę wyjeżdżają na drugi pas żeby ominąć to szlag mnie trafia...


@fff112: i potem taki sam debil napisze, że rowerzyści debile jeżdżą za daleko od krawędzi jezdni xD