Wpis z mikrobloga

Czy możliwe jest żeby w nowiutkim switchu oled (2 dni temu odpakowany) występowały już problemy z joy conem? Wczoraj jak grałem z różowa w Mario kart w trybie dock, ten plusowy pad potrafił skręcić pojazdem w lewo i tak to ustawienie trzymać jakiś czas. Odległość do docka względem kanapy to u mnie maks 3 metry. #!$%@? mnie bierze na samą myśl o jakichś reklamacjach i czekaniu czy to w ogóle uznają…
#nintendoswitch
  • 14
@Majkel_: jesli opcje ww. ni nzadzialaja, to masz driftujacego cona. Czyli wlasnie doswiadczyles, niesamowitej jakosci i kontroli od Nintendo.

Mozesz probowac to naprawic samemu, ale sugerowlabym raczej gwarancje, a najlepiej rekojmie i wymiane na nowy.
@Majkel_: czy sprzęt napewno był zapakowany fabrycznie? Ja raz kupiłem w euro pada od ps4 ze zwrotu i też był uszkodzony... Ktoś pewnie kupił nowego, podmienił i uszkodzonego zwrócił do sklepu.
@wilkuu2: @Mariego: @mangaryu: trzy razy sprawdzałem smart sterring i przechylanie- wszystko jest wyłączone.
Switch kupiony w media markt przez Allegro, w środku wszystko raczej wyglądało na nowe. Jedynie co to zdziwiłem się, ze pudełko nie miało żadnej plomby czy innej naklejki do przecięcia. Wystarczyło od spodu wyciągnąć ten kartonowy nosek żeby otworzyć dopną cześć. Może faktycznie to jakiś złom ze zwrotu, najwyżej odstąpię od umowy bo mam na to
Druga sprawa, ze router mam piętro wyżej i o ile gram w handheldzie to jest stabilne połaczenie a gdy tylko włożę do docka to co chwile rozłącza wifi. Najlepsze, ze gdy położę konsole obok docka to wifi śmiga. No ja pierdziele kupiłem sobie chiński tablet za 1700 zł XD nigdy więcej nic od nintendo, a szkoda bo sama rozgrywka fajna…
@Majkel_ zawsze jest szansa że masz interferencje po bluetooth, u narzeczonej tak mam, że u niej w pomieszczeniu przy telewizorze wszystko działa pięknie, a dwa kroki dalej jest martwy punkt i prawy joycon nie działa prawidłowo właśnie jakby miał drift
@Majkel_: U mnie w nowym Oledzie od samego początku był problem z prawym kontrolerem po odłączeniu od konsol - czasem reagował z opóźnieniem, nie reagował, gubił połączenie. W konsoli działa prawidłowo.
Kupowałem we francuskim Amazonie, pogadałem z konsultantem na czacie, napisałem dwa maile do serwisu i dostałem zwrot 80€ na konto na nowe kontrolery, bez żadnego odsyłania starych ani nawet dokumentowania usterki.